Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
polskieradio.pl
Krzysztof Żukowski 07.06.2011

Natalia Lesz

Czternaście lat życia spędziła w USA, gdzie dorastała i kształciła się. Wykonuje klasyczny pop.
Natalia LeszNatalia Lesz

Stylistykę brzmienia jej piosenek można porównać z klimatami twórczości Kylie Minogue czy Madonny. W 2008 roku na rynku pojawiła się jej debiutancka płyta pt. "Natalia Lesz". W tym samym roku podczas festiwalu w Opolu otrzymała SuperJedynkę w kategorii Debiut Roku, a w listopadzie zajęła drugie miejsce w „Tańcu z Gwiazdami”.

W 2009 roku artystka została nagrodzona podczas Viva Comet w kategorii Debiut Roku, a w 2010 otrzymała nagrodę dziennikarzy podczas festiwalu Top Trendy. Każdy występ Natalii to rozbudowane show wizualno-taneczne. Wykonywane przez artystkę utwory przeplatane są układami choreograficznymi profesjonalnych tancerek.

We wrześniu tego roku planowana jest premiera najnowszej płyty wokalistki.

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express