Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Kamila Kolanowska 01.06.2011

Marta Kielczyk

Dziennikarka, prezenterka pasm porannych radiowej Jedynki oraz Panoramy w TVP2.
Marta Kielczyk, prowadzącaMarta Kielczyk, prowadząca

Do radia przyszła w chwili gdy miała 19 lat, tuż po ostatnim egzaminie na pierwszym roku studiów dziennikarskich. Praca przed mikrofonem zawsze była jej cichym szkolnym marzeniem. Od samego początku została rzucona na głęboką wodę do najtrudniejszego zespołu "Sygnałów Dnia" w Jedynce. Tu spotkała najbardziej znane radiowe głosy i została z nami już na długie lata.

Dziś słuchając Marty łatwo zauważyć, że uczyła się od najlepszych. Bez wątpienia to nasza najsprawniejsza radiowa prezenterka. Problem tylko w tym, że czasami zdradza nas dla... telewizji. Martę Kielczyk możecie Państwo zobaczyć w "Panoramie" nadawanej w TVP2.

Jest Mistrzynią Mowy Polskiej, ma za sobą kilka tras "Lata z Radiem" i sporo innych radiowych nagród.

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express