Logo Polskiego Radia
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Jedynka
Kamila Kolanowska 01.06.2012

Sława Bieńczycka

Od lat związana z "Czterema Porami Roku", kocha radio, polskie góry i Australię.
Sława BieńczyckaSława Bieńczyckafot. Andrzej Szozda, polskieradio.pl

Mówi o sobie, że jest szczęściarą, bo udało jej się połączyć pasję poznawania Polski z pracą zawodową. Za swoje programy turystyczne została doceniona - jest dwukrotną laureatką nagrody głównej oraz nagrody specjalnej Konkursu im. M. Orłowicza (organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną) za najlepsze audycje radiowe promujące turystykę w Polsce.

Z redakcją "Lata z radiem" i "Czterech pór roku" jest związana od początku swojej pracy w radiu. Prowadziła audycje, studio plenerowe, organizowała wybory Miss Lata z Radiem, od kilku lat oprowadza słuchaczy po Polsce w magazynach turystycznych. Podczas tegorocznej trasy Lata z Radiem po raz piąty będzie prowadzić plenerowe studio, do którego Państwa zaprasza.

A prywatnie... jest miłośniczką polskich gór i Australii, teatru i tańca oraz muzyki Fryderyka Chopina i piosenek z krainy łagodności. Kilka lat temu szef "Lata z Radiem" - Roman Czejarek - napisał o niej: "Właścicielka najdłuższych blond włosów w redakcji”. I w tej sprawie nadal nic się nie zmieniło ;-)

Cafe Prima Prymat Lazur Konspol Poltino Ministerstwo Rolnictwa Ministerstwo Zdrowiamammografiacytologia Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego TVP1 Super Express