X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Festiwal Lata z Radiem

Tak było na "Lato z Radiem Festiwal” w Krakowie

Zakopane, Puck, Stalowa Wola i Kraków – to cztery miasta w których w 2019 roku odbywa się "Lato z Radiem Festiwal”. Jest to cykl wydarzeń, które są okazją do artystycznych spotkań i muzycznych premier. Każdemu z tych wydarzeń towarzyszą koncerty, możliwość wzięcia udziału w audycjach nadawanych na żywo i poznania osobistości poszczególnych anten Polskiego Radia. W jednej z 3 stref swoje aktywności przygotowało Polskie Radio Dzieciom.
Zobacz więcej na temat:  Festiwal Lata z Radiem

P. Siwek: festiwal dla nas okazją do pokazania najlepszego

- Udział Dwójki w Festiwalu Lato z Radiem jest dla nas nowością, ale jako debiutanci na tej imprezie dobrze sobie radzimy. W Stalowej Woli przygotowaliśmy trwających w sobotę od południa wiele artystycznych działań oraz warsztaty i degustację, a także audycję poświęconą temu miastu, którą będzie też emitowana na antenie - powiedział Paweł Siwek, dziennikarz Dwójki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Lato z Radiem Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem

Prezydent Stalowej Woli: Lato z Radiem kojarzy mi się z dobrą atmosferą

- Zawsze, kiedy Lato z Radiem gościło w Stalowej Woli, mieliśmy świetną atmosferę i frekwencję. Mieszkańcy domagali się, by Polskie Radio wróciło do Stalowej Woli ze swoim festiwalem. To, co zostało dzisiaj zaproponowane w ramach rozszerzonej formuły, wszystkich zaskoczyło. Dwa dni muzycznej uczty, pomysłowe strefy - bardzo pozytywnie nas zaskoczyło - powiedział prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Lato z Radiem Lato z Radiem 2019 Festiwal Lata z Radiem

"Lato z Radiem Festiwal". Marcin Kusy: w strefie koncertowej wyjątkowi artyści

- W strefie koncertowej Lata z Radiem pojawią się wyjątkowi artysci. Po raz pierwszy - HLA 4 Transplant. To jest zespół, w którym ideologia i przesłanie są równie ważne, co muzyka - mówił Marcin Kusy z radiowej Jedynki. - Potem Kapela Ze Wsi Warszawa - muzyka świata, bardzo korzenna i transowa, a na finał wystąpi Perfect. Cieszę się, że tego lata Perfect jest razem z nami - dodał dziennikarz radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem 2019 POLSKA Lato z Radiem Festiwal Lata z Radiem

Słynny lud Lubomirskich i "Lato z Radiem" łączy Stalową Wolę

Stalowa Wola to nie tylko jedno z najmłodszych polskich miast, ale też "miasto ze stali". Wyrosło z tradycji COP-u oraz znajduje się tutaj m.in. Pałac Lubomirskich, który pełni funkcję Muzeum Regionalnego. Lubomirscy, jedna z najbardziej arystokratycznych rodzin, przybyli w te strony na początku XVIII wieku. Jakie jeszcze ważne osobistości związane są z tym miastem? Co jest jego główną atrakcją? 
Zobacz więcej na temat:  Stalowa Wola przemysł Roman Czejarek Sława Bieńczycka Festiwal Lata z Radiem