Polskie Radio
Section05
Feyenoord Rotterdam

Losowanie baraży Ligi Europy: polscy kadrowicze znają rywali

Sporting Lizbona, który w fazie grupowej Ligi Europy rywalizował z Rakowem Częstochowa, spotka się z Young Boys Berno Łukasza Łakomego w barażu o awans do 1/8 finału piłkarskiej Ligi Europy. Mecze tej fazy odbędą się 15 i 22 lutego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Europy Feyenoord Rotterdam as roma RC Lens Przemysław Frankowski Nicola Zalewski Sporting Lizbona benfica lizbona szachtar donieck Olympique Marsylia

"Lewy" nie pomógł Barcelonie . Emocje w "grupie śmierci"

FC Barcelona przegrała na wyjeździe z Royalem Antwerp 2:3 w meczu 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W barwach "Dumy Katalonii" 72 minuty rozegrał Robert Lewandowski. Jak w kalejdoskopie zmieniała się sytuacja w grupie F, gdzie o awans walczyły PSG, Newcastle United i AC Milan. Ostatecznie w 1/8 finału zobaczymy ekipę z Paryża.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 2023/2024 fc barcelona Robert Lewandowski atletico madryt lazio rzym Borussia Dortmund paris saint germain celtic glasgow szachtar donieck fc porto ac milan Feyenoord Rotterdam newcastle united

Portugalczycy dali Barcy wygraną z Porto. "Lewy" niewidoczny

FC Barcelona pokonała FC Porto 2:1 i zapewniła sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. 90 minut w barwach "Blaugrany" rozegrał Robert Lewandowski, ale Hiszpanie mieli innych bohaterów. Byli nimi... Portugalczycy: Joao Cancelo i Joao Felix - strzelcy goli.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 2023/2024 Robert Lewandowski fc porto fc barcelona ac milan Borussia Dortmund atletico madryt Feyenoord Rotterdam RB Lipsk manchester city paris saint germain newcastle united