Polskie Radio
Section05
Joanna Dark

"Zawsze chciałam zaśpiewać te piosenki". Joanna Dark o tekstach Osieckiej i Przybory

- Kiedy układam materiał do płyty, chciałabym, żeby tworzyła się z tego opowieść, która jest pełna oraz posiada początek, rozwinięcie i zakończenie - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Joanna Dark. Artystka wydała właśnie album "Osiecka/Przybora - Ale Jazz!" i przygotowuje wyjątkowy spektakl muzyczny poświęcony tej parze.
Zobacz więcej na temat:  piosenka Agnieszka Osiecka Muzyczna Jedynka Joanna Dark Jeremi Przybora

"Wielka miłość". Ślubny przebój w wykonaniu Joanny Dark

Płyta "Krajewski na dziś" ukazała się jesienią. To kompilacja największych i najbliższych sercu artystki hitów w nowych aranżacjach Kuby Galińskiego. - Wymyśliłam sobie, że ta płyta ma łączyć pokolenia i przybliżać te piosenki nowym odbiorcom. Stąd na płycie trzy pokolenia: Seweryna, moje i Kuby Galińskiego – mówiła Joanna Dark.
Zobacz więcej na temat:  Marcin Kusy Joanna Dark MUZYKA Seweryn Krajewski płyta

Jesienna dziewczyna - Joanna Dark śpiewa Osiecką

- Jest taka piękna piosenka mistrza Młynarskiego "Podchodzą mnie wolne numery" . Jestem blisko tej piosenki, najczęściej gdy usiłuję ustalić listę utworów na występ. Wtedy muszę sobie na czerwono zaznaczać te bardziej żywiołowe, by mi publiczność nie usnęła - mówiła Joanna Dark, zapraszając na koncert.
Zobacz więcej na temat:  Maria Szabłowska Joanna Dark Agnieszka Osiecka Seweryn Krajewski Maryla Rodowicz muzyka rozrywkowa