Polskie Radio
Section05
Michał Kubiak

Kubiak odejdzie z kadry? Ważna deklaracja kapitana siatkarzy

Polscy siatkarze wrócili z Tokio bez medalu, a udział na igrzyskach olimpijskich zakończyli na przegranym ćwierćfinale z Francją. W mediach zaczęto spekulować, kto ewentualnie może pożegnać się z kadrą. Jednym z najbardziej doświadczonych zawodników jest Michał Kubiak, ale sam siatkarz rozwiał wszelkie wątpliwości na temat swojej przyszłości. 
Zobacz więcej na temat:  Siatkówka SPORT Michał Kubiak Tokio 2020

TOKIO 2020 Długo wyczekiwane starcie. Czas na ćwierćfinał z Francją

Wtorek będzie niezwykle ważnym dniem dla polskiej siatkówki. Biało-Czerwoni, po zajęciu pierwszego miejsca w tabeli grupy A, zmierzą się z Francją w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w Tokio. Podopieczni Vitala Heynena chcą awansować do upragnionego półfinału, co na poprzednich czterech igrzyskach przekraczało możliwości polskich siatkarzy. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Tokio 2020 igrzyska olimpijskie igrzyska Vital Heynen Bartosz Kurek Michał Kubiak Wilfredo Leon

TOKIO 2020 Kanada nie miała argumentów - w ćwierćfinale mecz z Francją

Polscy siatkarze wygrali z Kanadą 3:0 (25:15, 25:21, 25:16) w swoim ostatnim meczu fazy grupowej turnieju olimpijskiego w Tokio. To czwarte zwycięstwo podopiecznych trenera Vitala Heynena podczas imprezy w stolicy Japonii. W ćwierćfinale Biało-Czerwoni zagrają z Francją.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tokio 2020 igrzyska olimpijskie igrzyska Siatkówka Vital Heynen Bartosz Kurek Wilfredo Leon Michał Kubiak Fabian Drzyzga