Polskie Radio
Section05
Raków Częstochowa

Jagiellonia znów to zrobiła. "To się nie może powtórzyć"

- Przede wszystkim oddaliśmy pierwsze 45 minut spotkania. Powiedziałem to na gorąco drużynie, że to się nie może już powtórzyć. W drugiej połowie Raków, poza jednym stałym fragmentem i strzeloną bramką, nie stworzył sobie groźnych sytuacji – mówił po przegranym meczu z Rakowem Częstochowa Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa Piłka nożna Jagiellonia Białystok Raków Częstochowa SPORT

Kto zaskoczy w nadchodzącym sezonie Ekstraklasy?

Nieprzewidywalność polskiej ligi jest już na tyle słynna, że nawet eksperci często nie chcą wypowiadać przed sezonem śmiałych tez co do przebiegu sezonu. Spróbujmy jednak przewidzieć, na mecze których zespołów warto zwrócić uwagę.
Zobacz więcej na temat:  Ekstraklasa SPORT Piłka nożna Legia Warszawa Jagiellonia Białystok piast gliwice Lechia Gdańsk Cracovia łks łódź Arka Gdynia wisła płock wisła kraków Raków Częstochowa Pogoń Szczecin

TYLKO U NAS Raków zameldował się w Ekstraklasie. Teraz szuka stadionu

Sezon 2018/2019 jest dla piłkarzy Rakowa Częstochowa fenomenalny. Drużyna spod Jasnej Góry na cztery kolejki przed końcem rozgrywek Fortuna 1. Ligi zapewniła sobie awans do Lotto Ekstraklasy. Raków wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej po 21 latach, jednak otwarte pozostaje pytanie, na którym stadionie będzie rozgrywał swoje mecze. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Raków Częstochowa Piłka nożna Ekstraklasa