Polskie Radio
Section05
Studio S-13

TYLKO U NAS Ekstraklasa: mecz Lechia Gdańsk - Piast Gliwice w Studio S-13 w radiowej Jedynce

W radiowej Jedynce, w świętującym w tym roku 50-lecie piłkarskim Studio S-13, można było słuchać transmisji z meczu Lechia Gdańsk - Piast Gliwice w ramach 32. kolejki Ekstraklasy. Gospodarzem audycji był Andrzej Janisz. Mecz komentowali Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Studio S-13 Legia Warszawa Arka Gdynia Jagiellonia Białystok łks łódź piast gliwice

TYLKO U NAS Ekstraklasa: mecz Legia Warszawa - Śląsk Wrocław w Studio S-13 w radiowej Jedynce

W radiowej Jedynce, w świętującym w tym roku 50-lecie piłkarskim Studio S-13, można było słuchać transmisji z meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław w ramach 31. kolejki. Gospodarzem audycji był Cezary Gurjew, a Andrzej Janisz i Filip Jastrzębski relacjonowali spotkanie z Łazienkowskiej.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa Studio S-13 Legia Warszawa Arka Gdynia Jagiellonia Białystok łks łódź

Ekstraklasa: Górnik - Legia. Warszawianie coraz bliżej tytułu. Vuković: najważniejszy mecz w życiu

W niedzielę zagra ostatnia kolejka fazy zasadniczej piłkarskiej Ekstraklasy. Najciekawiej zapowiada się w Zabrzu, gdzie miejscowy Górnik podejmie lider rozgrywek Legię Warszawa. - Powiedziałem zawodnikom, że niedzielny mecz będzie najważniejszym w naszym życiu. Tak go musimy potraktować - powiedział Aleksandar Vuković, trener stołecznej ekipy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Studio S-13 Legia Warszawa górnik zabrze Piłka nożna

Ekstraklasa: Arka Gdynia - Wisła Kraków. Misja "utrzymanie". Mamrot: przegrana mocno skomplikuje naszą sytuację

- Doceniamy klasę rywala, ale kluczem do zwycięstwa jest nasza dyspozycja i dobra gra - powiedział trener Arki Gdynia Ireneusz Mamrot przed niedzielnym pojedynkiem w Trójmieście z Wisłą Kraków w ostatniej kolejce fazy zasadniczej Ekstraklasy. Dla gospodarzy będzie to kluczowy mecz w kontekście walki o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Arka Gdynia wisła kraków Piłka nożna Studio S-13

Ekstraklasa: Jagiellonia - Piast. Mistrz Polski nie składa broni w walce o tytuł. Fornalik: pożyjemy, zobaczymy

- To ważne, że jesteśmy na drugim miejscu w tabeli, ale nie popadamy w zadowolenie. O komforcie trudno mówić - powiedział trener piłkarzy Piasta Gliwice Waldemar Fornalik przed niedzielnym meczem z Jagiellonią w Białymstoku, kończącym sezon zasadniczy Ekstraklasy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Piłka nożna piast gliwice Jagiellonia Białystok Studio S-13 Waldemar Fornalik