Polskie Radio
Section05
Andrzej Janisz

Boniek wypisał receptę na sukces na mundialu

Polscy piłkarze poznają dziś rywali, z którymi zmierzą się w fazie grupowej przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. "Biało-czerwoni" będą losowani z pierwszego koszyka, dzięki czemu unikną najwyżej notowanych zespołów. - Najważniejsze jest dobrze zacząć turniej - mówi Zbigniew Boniek, prezes PZPN w rozmowie z Polskim Radiem.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski Zbigniew Boniek Andrzej Janisz Rosja 2018

Kołodziejczyk: ta reprezentacja jest jakością, to jest marka

W sobotę Polska pokonała Rumunię 3:1 w meczu grupy E eliminacji piłkarskich mistrzostw świata. Na Stadionie Narodowym w Warszawie trzy gole strzelił Robert Lewandowski. Polacy umocnili się na prowadzeniu w grupie E - mają 16 punktów, o sześć więcej od Czarnogóry i Danii. O polskiej reprezentacji w audycji Magazyn Sportowy mówili Stefan Szczepłek (Rzeczpospolita) i Michał Kołodziejczyk (Wirtualna Polska).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Andrzej Janisz

Pozaradiowe pasje dziennikarzy radiowej Jedynki

Krzysztof Grzesiowski poławia ryby na północnych morzach, Zbigniew Krajewski pływa kajakiem przez wody oceanu, chórzystka Magda Mikołajczuk w góralskich przyśpiewkach, Mariusz Gzyl i jego pupil Pupek czyli ukochana, 60-ciokilogramowa świnia - to tylko niektóre tajemnice osobistego, pozaradiowego życia, które ulubieni dziennikarze radiowej Jedynki ujawnili swoim słuchaczom.
Zobacz więcej na temat:  hobby Polskie Radio STYL ŻYCIA Agnieszka Ciecierska Krzysztof Grzesiowski Zbigniew Krajewski Mariusz Gzyl Andrzej Janisz Paweł Lekki Magda Mikołajczuk Małgorzata Raducha Iza Żukowska Piotr Gociek