Polskie Radio
Section05
champions league

Dziennikarz: trudno wskazać najciekawszy mecz 1/4 finału LM

FC Barcelona z Manchesterem United, Ajax Amsterdam z Juventusem Turyn, Tottenham Hotspur z Manchesterem City oraz Liverpool z FC Porto. W piątek wylosowano pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. – Trudno wskazać najciekawszą parę, ale jeśli miałbym wybierać, to byłby to pojedynek Blaugrany z Czerwonymi Diabłami – ocenił Szymon Rojek, dziennikarz Polsatu Sport.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 liga mistrzów Liga Mistrzów 2018/19 SPORT Piłka nożna champions league

Piłkarska LM. Dziennikarz: 1/8 finału zapamiętamy na długo

– Były to niezwykłe wieczory, po których długo jeszcze myśleliśmy, co tak naprawdę się wydarzyło i jaka niesamowita historia została napisana – tak w "Magazynie Sportowym" mecze w 1/8 finału Ligi Mistrzów podsumował Dominik Piechota z "Przeglądu Sportowego". Które rozstrzygnięcie było najbardziej zaskakujące?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 SPORT Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 2018/19 champions league

Rusza piłkarska Liga Mistrzów

Liverpool podejmie we wtorek Paris Saint Germain w najciekawiej zapowiadającym się meczu pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ponownie na tym etapie zabraknie polskiego klubu, ale szansę na grę ma dziewięciu polskich piłkarzy. Czy Real Madryt po raz czwarty z rzędu zdobędzie tytuł najlepszej drużyny Europy? A może Cristiano Ronaldo poprowadzi Juventus do długo wyczekiwanego triumfu?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 2018/19 champions league