Polskie Radio
Section05
windows 8

MTS 2012 – ponad 1500 zgłoszeń w miesiąc

W ciągu miesiąca od uruchomienia rejestracji na jedną z największych konferencji technologicznych w Polsce zarejestrowało się aż 1500 uczestników. Ponadto do grona gości specjalnych dołączył David Chappell, autorytet w dziedzinie projektowania architektury IT. Aby wziąć udział w 7 edycji Microsoft Technology Summit 2012, która odbędzie się 29 i 30 października w Warszawskim centrum EXPO XXI należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.mtskonferencja.pl. Osoby rejestrujące się do 7 października mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji cenowej.
Zobacz więcej na temat:  microsoft windows 8 firma windows POLSKA

Microsoft Technology Summit 2012

Startuje rejestracja na tegoroczną edycję Microsoft Technology Summit. Jest to jedna z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce. Od 20 sierpnia na stronie www.mtskonferencja.pl będzie otwarty formularz rejestracyjny. Tegoroczna edycja Microsoft Technology Summit odbędzie się 29 i 30 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Będzie to też pierwsza w Polsce prezentacja finalnej wersji najnowszego systemu operacyjnego Windows 8.
Zobacz więcej na temat:  microsoft POLSKA windows 8 firma paula

Outlook od nowa czyli Microsoft a la Google

Nowa odsłona Outlooka, jednej z podstarzałych ikon Microsoftu, pokazuje, że wielcy będą coraz więksi. Microsoft zrozumiał, że nie da się utrzymywać starego modelu biznesowego i sprzedawać kopie oprogramowania codziennego użytku z półki. Nowy Outlook z Redmond to kolejny krok w budowie globalnego ekosystemu informatycznego. Do tego brakuje już tylko masowego sukcesu Windows Phone i oczekiwanej premiery Windows 8 z zapowiadanymi urządzeniami.
Zobacz więcej na temat:  google microsoft torty windows windows 8