Polskie Radio
Section05
wisła kraków

EKSTRAKLASA Gol Błaszczykowskiego nie pomógł. Wisła wciąż na dnie

Śląsk Wrocław wygrał z Wisłą Kraków 2:1 (1:1) w spotkaniu 16. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Goście wyszli na prowadzenie w 10. minucie po golu Jakuba Błaszczykowskiego z rzutu karnego. Tuż przed przerwą wyrównujące trafienie zanotował Wojciech Golla. Zwycięską bramkę w 77. minucie zdobył Krzysztof Mączyński.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa śląsk wrocław wisła kraków Piłka nożna

EKSTRAKLASA Piłkarze Wisły "przepraszają" fanów. Pokryją koszty biletów

Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy pierwszego zespołu Wisły Kraków postanowili ufundować bilety na wyjazdowy mecz 16. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław wszystkim kibicom, którzy oglądali wyjazdowe spotkanie z Legią Warszawa - poinformowano na oficjalnej stronie klubu. Krakowianie przegrali z Legią w kompromitujących rozmiarach (0:7).
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Piłka nożna wisła kraków