Olga Bołądź: w aktorstwie niczego nie można być pewnym

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2012 15:50
Jest ambitna, wykształcona i pracowita. Znajomi mówią o niej także "uczciwa" i "lojalna". - A ja nie lubię w sobie zapalczywości i tego, że nigdy nie odpuszczam - zwierza się w Czwórce znana aktorka.
Audio


Jednym z ważniejszych momentów w karierze Olgi Bołądź była rola w "Skrzydlatych świniach" (2010). Rok później nadszedł czas na drugi bardzo ważny film: aktorka wcieliła się w postać znanej siatkarki Agaty Mróz. – Przygotowania do tej roli zaczęłam od treningów siatkarskich – opowiada aktorka w Czwórce. – Ciążyła na mnie wielka odpowiedzialność, bo osoba, którą grałam, była bardzo znana i lubiana.

Olga Bołądź jest także jedną z tych nielicznych osób, które... urodziły się 29 lutego. To oznacza, że urodziny obchodzi się raz na cztery lata. Ale z drugiej strony człowiek (a zwłaszcza kobieta) starzeje się cztery razy wolniej. – Z reguły obchodzę urodziny 28 lutego. W tym roku mogłam świętować 29 lutego, ale nie wydarzyło się nic szczególnego – opowiada aktorka w Czwórce. – Pojechałam na narty, bo to był dobry czas, żeby odpocząć.

Posłuchaj całej rozmowy o karierze, marzeniach aktorskich, planach i życiu Olgi Bołądź, po kliknięciu w ikonkę dźwięku.

W naszym studiu pojawił się także aktor, którego widzowie kojarzą z fantastycznymi kreacjami w Teatrze Rozmaitości i w Teatrze Starym w Warszawie. Jakie tajemnice kryje Sebastian Pawlak? Posłuchaj rozmowy z aktorem, który pojawił się w "Kontrkulturze".

Sebastian
Sebastian Pawlak w studiu Czwórki/fot. Wojciech Kusiński

Zapraszamy na "Ex Magazine" co tydzień - w soboty od godziny 16.!

(kd)

Czytaj także

Blaski i cienie aktorskiego fachu

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2012 10:58
- W tej pracy trzeba mieć ogromną samodyscyplinę, bo łatwo jest zwariować, pójść w używki, popaść w samouwielbienie, albo zupełnie w siebie zwątpić – mówił w Czwórce Sambor Czarnota.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Daniel Bloom: Pomagam zobaczyć muzykę

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2012 16:30
Daniel Bloom - jeden z najzdolniejszych kompozytorów młodego pokolenia, wokalista, specjalista od nastroju w czwórkowym "Ex Magazine" opowiada o tym, jak powstaje jego muzyka filmowa i nie tylko.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jakub Żulczyk: nie mam aspiracji, żeby rządzić światem

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2012 14:50
Jakub Żulczyk znany jest ze swojego ciętego języka i „zdrowego patrzenia na życie”. - Pisząc swoje felietony raz w tygodniu przyjmuję tak betonową dawkę wyziewów polskiej popkultury, że całą resztę tygodnia najchętniej czytałbym dzienniki Gombrowicza – przyznaje znany publicysta w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Łukasz Simlat: współczuję młodym aktorom

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2012 13:50
- Szkoła aktorska zupełnie nie przygotowuje do spotkania z rzeczywistością, z którą trzeba się zmierzyć po zakończeniu studiów – mówił w Czwórce aktor, którego ostatnio mogliśmy oglądać w filmie "Wymyk".
rozwiń zwiń