Czwórka w "Pokoju na lato". My i nasi goście i gościnie

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2024 13:50
Trzy niedzielne godziny spędziliśmy w plenerze. Od 11 do 14 gościliśmy w "Pokoju na lato", a wraz z nami Emilia Skiba z Loesje, Sylwia Czubkowska, współtwórczyni podcastu Techstorie, Kamil Kowalski, założyciel Niebieskiego Labelu, oraz Raf, wokalista, autor tekstów, który wystąpi podczas kieszonkowych koncertów.
Pokój na lato to przestrzeń kulturalno-artystyczna przy Muzeum Powstania Warszawskiego, nad którą Czwórka objęła patronat.
Pokój na lato to przestrzeń kulturalno-artystyczna przy Muzeum Powstania Warszawskiego, nad którą Czwórka objęła patronat. Foto: mat.promoc. Muzeum Powstania Warszawskiego

W "Pokoju na lato" jest nam dobrze. Nic więc dziwnego, że w wakacje 2024 jesteśmy tam często, i Was tam zabieramy. W niedzielę (14 lipca) zaprosiliśmy do "Pokoju" już o 11. Trzy godziny audycji "Czwórka w plenerze" wypełniliśmy niezwykłymi rozmowami, spotkaniami z nieprzeciętnymi gośćmi i gościniami i najlepszą Czwórkową muzyką. 

Czytaj także:


Po godz. 11 rozmawialiśmy o kreatywnym pisaniu, naszym gościem była Emilia Skiba z Loesje, która opowiadała o tym, jak tworzyć inspirujące plakaty. 

Po godz. 12 nasze plenerowe studio odwiedziła Sylwia Czubkowska, współtwórczyni podcastu Techstorie, która nie tylko zapowiedziała lipcowe warsztaty Aj to AI, ale także podpowiadała, jak wykorzystać AI do szukania wakacyjnej pracy.Po godz. 13 mówiliśmy o tym, czym są koncerty kieszonkowe i kto wystąpi w "Pokoju na lato" w ramach tego muzycznego cyklu. Naszymi gośćmi byli Kamil Kowalski, założyciel Niebieskiego Labelu, oraz Raf, wokalista, autor tekstów, który wystąpi podczas kieszonkowych koncertów.***

Audycję "Czwórka w plenerze" prosto z "Pokoju na lato" w niedzielę (14.07) od godz. 11.00 prowadziła Weronika Puszkar

pj/kmp

Zobacz więcej na temat: Czwórka Pokój na lato
Czytaj także

Pokój na lato - inspirujące miejsce spotkań w Warszawie. Co nas tam czeka?

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2024 16:56
Pokój na lato - pod tą nazwą kryje się wyjątkowy letni pawilon kulturalno-rekreacyjny. To nie tylko miejsce spotkań, ale także koncerty, debaty, dyskusje, za którymi stoi Muzeum Powstania Warszawskiego. Czwórka jest patronem medialnym wydarzenia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pokój na lato i sposoby na relaks w mieście. Joga na trawie  

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2024 13:38
"Pokój na lato" to specjalna plenerowa miejscówka, której patronuje Czwórka. Zielona skarpa w sąsiedztwie Muzeum Powstania Warszawskiego jest miejscem, gdzie w lecie wiele się dzieje, można wziąć udział w wielu warsztatach i zajęciach. W plenerowej audycji Czwórki sprawdzamy, jakie są sposoby na relaks w mieście, i zapraszamy na jogę na trawie. 
rozwiń zwiń