Marika w Hard Rock Cafe

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2010 09:42
Artystka promuje swój najnowszy krążek zatytułowany "Put Your Shoes On/Off".

W warszawskim klubie Hard Rock Cafe odbył się koncert promujący najnowszy krążek Mariki zatytułowany „Put Your Shoes On/Off”.

Już pierwsze kawałki zaśpiewane przez królową polskiego dancehallu podczas wczorajszego koncertu rozgrzały tłumnie zgromadzoną w Hard Rock Cafe publiczność. Nic dziwnego, druga w karierze wokalistki płyta zbiera jak dotąd wyłącznie pozytywne recenzje. Pierwszy raz na scenie Marika pojawiła się w 2002 roku, jednak pierwszy solowy album – „Plenty” wydała dopiero w 2008 roku.

W międzyczasie artystka zagrała mnóstwo koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą, a wczorajszy uroczysty koncert promujący najnowszą płytę zapoczątkował serię prestiżowych występów. W najbliższym czasie będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć Marikę na największych krajowych festiwalach – ReggaeLand, Open’er – gdzie poza najnowszymi numerami na pewno zagra starsze kawałki, jak np. „Siła ognia”. Tego „sztandarowego” numeru nie zabrakło, rzecz jasna, również na liście utworów, które zabrzmiały w Hard Rock Cafe.

Koncert zaliczamy do udanych!

Zobacz więcej na temat: koncert MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

The Futureheads!

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2009 22:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marika w HRC

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2010 12:13
W ramach kolejnego koncertu Pepsi Rocks! w Hard Rock Cafe, odbędzie się premiera nowego albumu znakomitej wokalistki - Mariki. Krążkiem pt. "Put Your Shoes On" artystka po raz kolejny potwierdza pozycję Pierwszej Damy Polskiego Dancehallu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Semi Precious Weapons - nowość w Radiu Euro

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2010 09:53
W tym tygodniu na uwagę zasługuje jeszcze jedna nasza nowość - zespołu SEMI PRECIOUS WEAPONS.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kumka Olik na żywo w "Euro Scenie"

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2010 11:33
Słuchaj i oglądaj - w sobotę 24 lipca o 15:00.
rozwiń zwiń