White Lies - "Bigger Than Us" i "Strangers"

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2011 16:34
Posłuchaj nowego singla promującego płytę "Ritual" i obejrzyj teledysk do pierwszego singla z tego albumu. Wszystko to na antenie Czwórki!

Wiemy już, że drugim singlem z drugiego albumu grupy White Lies, zatytułowanego "Ritual", będzie utwór "Strangers". Po świetnym przyjęciu całej płyty (dotarła do 3. miejsca w UK Albums Chart) zespół ma nadzieję na kolejny przebój.

Choć wytypowany na pierwszy singiel utwór "Bigger Than Us" nie osiągnął spektakularnego sukcesu (poniżej pierwszej dwudziestki w notowaniach europejskich list przebojów), został dobrze przyjęty przez krytyków i pokazał potencjał nowych nagrań. Piosenka została też wykorzystana w grze  "Need For Speed Hot Pursuit".

Wideo do "Bigger Than Us" jest swego rodzaju hołdem dla reżysera Stevena Spielberga. Wiele tu odniesień do legendarnej superprodukcji science-fiction "ET". Zobaczcie sami na naszej antenie.

jk

 

Zobacz więcej na temat: Steven Spielberg

Czytaj także

D4D w Czwórce - zobacz fragmenty koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2011 16:52
Ekstrawagancka trójmiejska grupa zaprezentowała swoje nowe oblicze w audycji "Ministerstwo Dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert The Cuts w Czwórce - zobacz, jak grali!

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2011 18:35
Zespół zaprezentował się w audycji "Ministerstwo Dźwięku". Zobacz, jak grali w studiu Czwórki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie odwaliło nam przez 20 lat

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2011 15:12
Mimo statusu grupy kultowej Hey ma nadal artystyczne skrupuły, a gitarzysta Marcin Żabiełowicz czuje się takim samym Marcinem Żabiełowiczem jak dwie dekady temu.
rozwiń zwiń