Mazury Hip - Hop Festiwal

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2011 11:27
Już od 4 do 6 sierpnia w Giżycku w Twierdzy Boyen - święto hip hopu. Czwórka zaprasza na tę imprezę.

Ten jubileuszowy - dziesiąty festiwal uświetni M.O.P.- legendarny i ceniony na całym świecie duet hip-hop’owy z Nowego Jorku, znany z takich hitów jak "Cold as Ice" czy "Ante Up". Artyści wystąpią na zakończenie imprezy - 6 sierpnia.

Ale Mazury Hip - Hop to przede wszystkim święto polskiego hip hopu. W Twierdzy Boyen oprócz głównej gwiazdy - M.O.P., wystąpią m.in. HiFi Banda, Flint, Tede, VNM, Pezet/Małolat, DonGURALesko, Te-Tris, Ten Typ Mes, Wigor/Trojak, Małpa, Diox/The Returners, Har-Q, SumaStyli, Familia HP, Parias, Warszafski Deszcz i O.S.T.R.


Nie tylko uznani wykonawcy będą atrakcją festiwalu. Po raz pierwszy na MHHF odbędzie się bitwa breakdance 5vs5 - to już 6 sierpnia, a kolejnego dnia organizatorzy zapraszaja na wielką bitwą beatboxową.

Przed imprezą - 3 08, organizatorzy zapraszają na Before Party w Klubie Kaponiera w Twierdzy Boyen i planują 7.08 - w niedzielny poranek - oficjalne after party.


Czytaj także

Samsung Art Master 2011

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 14:21
Zapraszamy na ósmą edycję Samsung Art Master. Konkurs wspiera wyróżniające się osobowości twórcze na drodze do profesjonalnej kariery i umożliwia młodym artystom trwałe zaistnienie na rynku sztuki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"i festival"

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2011 12:09
Pierwszy klubowy 100% drum & bass i dubstep festiwal w Polsce!
rozwiń zwiń

Czytaj także

before "i festival"

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2011 08:50
Jak już wiecie 5 sierpnia w klubie Post Dali Plaża w Poznaniu wystąpi dla Was NETSKY!
rozwiń zwiń