Premiera klipu My Riot w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 18:16
Piotr "Glaca" Mohamed, znany m.in. z występów w Sweet Noise, a także formacji My Riot, zaprezentował w Czwórce nowy teledysk do singla "Ból przemija" z udziałem Krzysztofa Hołowczyca. To kolejny, piąty już teledysk do utworów z debiutanckiej płyty My Riot pt. "sweet_noise".
Audio

"Ból przemija" zyskał już sporą popularność wśród fanów grupy, czego dowodem są jego wysokie notowania w rockowych rankingach oraz świetny odbiór na koncertach. Tym razem produkcją klipu, wspólnie z Glacą, zajął się dom produkcyjny Mania Studio. Powstał bardzo oryginalny teledysk do utworu o pokonywaniu własnych słabości i podnoszeniu się po upadkach.

Mottem tego, dość wieloznacznego, obrazu jest prosta, ale niezwykle ważna prawda "dzisiaj ja ratuję ciebie, jutro ty uratujesz mnie". W klipie los zetknął w dramatycznej sytuacji dwóch bohaterów: legendarnego mistrza kierownicy i rockowego muzyka. Obaj jednak potrafią doskonale się w niej odnaleźć, zachować jak prawdziwi mężczyźni. Podobne zdarzenie może spotkać niemalże każdego, więc przesłanie jest bardzo uniwersalne i czytelne.

Teledysk "Ból przemija" jest efektem pasji i zaangażowania wielu ludzi. Jest kolejnym krokiem My Riot w łączeniu rockowej muzyki ze światem sportu.

 - Chciałem, żeby do Okola My Riot zgromadziło się mnóstwo takich mniejszych historii, żeby ten projekt nie był debiutem, ale żeby miał za sobą jakies przejścia, koncerty  – opowiadał artysta w Czwórce. – Te przeżycia są zawarte w teledysku do utworu "Ból przemija".

W klipie, obok Krzysztofa Hołowczyca, wzięli udział ludzie, bez których pasji i chęci tworzenia, niezależnie od tego, czym się zajmują, ten obraz by nie powstał. W roli chirurga wystąpił Maciej Wisławski - słynny pilot rajdowy i dziennikarz, dla którego, jak sam twierdzi, Hołek "będzie żył zawsze". Kolejnego lekarza zagrał Vahan Bego, charyzmatyczny rzeźbiarz i performer. W teledysku możemy podziwiać również tancerkę pole dance, Kasię, ze szkoły Oh LaLa. W jednej ze scen pojawił się Martin Kaczmarski, młody rajdowiec z KRDteam.

Posłuchaj rozmowy z Glacą i operatorem teledysku, Piotrem Maczkowskim, bądź obejrzyj ją na wideo, klikając w plik filmowy.

Zapraszamy do słuchania "DJ Pasma" codziennie od poniedziałku do piątku. Audycja startuje o godzinie 21! Bądźcie z nami!

Czytaj także

Płyta tygodnia: "sweet_noise" zespołu My Riot

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2011 07:30
Muzyka łącząca doświadczenie muzyczne i sceniczne profesjonalnych muzyków z energią i młodością debiutantów biorących udział w tym projekcie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto znęcał się nad nagim, skrępowanym Glacą?!

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2012 00:00
Glaca - lider Sweet Noise, a teraz także My Riot - oraz aktor Jarosław Boberek opowiadają w Czwórkowej "Stacji Kultury" o... "Botoksie"
rozwiń zwiń