Mini klip Żusto & DJ Celownik

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2012 13:59
Prezentujemy Mini klip Żusto & DJ Celownik "Dobry obyczaj", który jest czwartym singlem do płyty "Same Koty".

W kawałku rapuje Żusto, beat zrobił DJ Celownik, w tle słychać wdzięczny wokal Izy Szafrańskiej. Na basie zagrał Wojtek Nieć, dodając ciekawy feeling. Do całości Żusto dołożył swoje scratche, wprowadzają odbiorcę w bajkowy nastrój utworu. Autorem zdjęć do tego mini klipu jest Długi, a montaż zrobił sam Żusto. Artyści zapowiadają, że taką formę prezentacji przybiorą wszystkie utwory do tej płyty.

ROYAL KAT RECORDS zapowiada, że jeszcze w tym tygodniu zaprezentuję Mini Klip "Prawda", oraz teledysk ROTONA do utworu "Bieda" z gościnnym udziałem współpracującego z Żustem - GrubSona.

Premiera płyty została zaplanowana na 21 kwietnia.
Płyta "Same koty" ukazała się pod patronatem Czwórki!

Czytaj także

Flint za kratami warszawskiego Zoo

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2012 11:00
- Ktoś kto posłucha tej płyty, może odnieść wrażenie, że przez ostatnie pół roku miałem jakiś straszny sajgon w życiu - tak stołeczny raper w rozmowie z Hirkiem Wroną opowiadał o swojej najnowszej produkcji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Płyta tygodnia: "KODEX IV" duetu WHITE HOUSE RECORDS

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 14:53
Legendarny duet WHITE HOUSE RECORDS czyli Magiera & L.A powracają do gry wydając kolejną, najbardziej rozpoznawalną płytę producencką ostatnich lat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Paweł "Konjo" Konnak: zawsze wierzyłem, że biorę udział w rzeczach wielkich

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2012 15:50
To nie tylko hiperaktywny showman, ale też świadek i uczestnik punkowej rewolucji w naszym kraju. - Dziś wiem, że kultura nie dzieli się na niską i wysoką, kultura to jedna całość - mówił artysta w Czwórce.
rozwiń zwiń