Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - zawody pełne emocji

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2019 13:51
Zapraszamy na relacje Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na Torze Poznań.
Audio
  • Zapraszamy na relacje z Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na Torze Poznań (Co Was kręci/Czwórka)
Gosia Rdest
Gosia RdestFoto: Hanna Dołęgowska/Czwórka

Na miejscu była m.in Gosia Rdest, która przyznała w rozmowie z Czwórka, że do tego toru ma senstyment. - Z tym miejscem zawsze kojarzą mi się dobre emocje, dobre wspomnienia i wyścigi - mówiła mistrzyni. W prężnie rozwijającej się klasie Mini Cooperów rywalizowało ponad 20 kierowców, a faworytem i zwycięzcą został Jacek Cichopek z Automobil Club Wielkopolska, który o swoich planach opowiadał dziennikarzom Czwórki. Impreza zakończyła się zawodami Endurance. - To dwugodzinny wyścig, więc w praktyce będzie to "coś pomiędzy endurancem a sprintem" - tłumaczył Jakub Kojder, również kierowca Automobil Klubu Wielkopolska.  

fot. Hanna Dołęgowska/Czwórka fot. Hanna Dołęgowska/Czwórka

Czym jeździ dziś Gosia Rdest, jaka jest jej opinia o torze wyścigowym Silesia? To w nagraniu rozmowy z Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na Torze Poznań. Czwórka rozmawiała także m.in. z Andrzejem Lewandowskim, kierowcą z Płocka.

Posłuchaj także nagrania całej godziny audycji, w której rozmowa z Gosią Rdest o dotychczasowych startach i planach na przyszły rok >>>

***

Tytuł audycji: Co Was kręci?

Prowadzi: Hanna Dołęgowska

Data emisji: 22.08.2019

Godzina emisji: 11.07

kd

Czytaj także

Maciej Dreszer. Nastoletni mistrz wyścigów samochodowych

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2015 17:08
Maciej Dreszer ma dopiero 19 lat i w tym roku zrobił maturę. Jest jednym z najlepszych polskich kierowców wyścigowych młodego pokolenia - Kocham samochody, a im częściej się ścigam, tym głód ścigania jest większy - opowiadał w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lukas Drozdowicz. Życie z pasją w dalekiej Tajlandii

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2018 12:30
- W Tajlandii znalazłem to, czego szukałem, pracowałem w różnych firmach, testowałem samochody i dopiero po pierwszych startach w wyścigach, ktoś uświadomił mi, że Polaka jeszcze nie było w wyścigach samochodowych w tym kraju - przyznaje Lukas Drozdowicz. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Return to Earth". Downhill w stylu Hollywood

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2019 12:40
Mknij przez dżunglę na wybrzeżu Oahu, poczuj na twarzy kurz podczas zjazdów z nieziemskich wzgórz w Utah i zgub się w odciętych od świata górach Patagonii. Wszystko to jest możliwe w filmie "Return To Earth".
rozwiń zwiń