Podcasty, sport w wielkim mieście i historia futbolu - zaczynamy weekend

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 11:46
W sobotę sprawdzimy, co ciekawego usłyszeć można w naszych podcastach. Powiemy o akcji "Hulamy z Czwórką!" i dowiemy się, jak wygląda życie w Kalifornii. 
zdj. il.
zdj. il.Foto: shutterstock.com/GaudiLab

Hulamy_Poziom 1200.jpg
Hulamy! Szukaj nas w weekend na ulicach Warszawy!

W ramach akcji "Hulamy z Czwórką!" - czwórkowa ekipa będzie jeździć na miejskich hulajnogach po Warszawie rozdając czwórkowe gadżety i bony na przejazdy hulajnogami. Dziennikarzy będzie można spotkać między innymi pod Pałacem Kultury i Nauki, w okolicach tzw. Patelni, na Bulwarach nad Wisłą, pod Kolumną Zygmunta, przy rondzie z Palmą i w Lunaparku nad Wisłą. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Jak nas słuchać? >>>

Podcasty w Czwórce 13.00-14.00 - przegląd najciekawszych podcastów tygodnia przygotowanych przez dziennikarzy Czwórki, dostępnych na platformie podcasty.polskieradio.pl.

  • Powiedz mi jakie lody lubisz, a powiem Ci kim jesteś. Co nasz ulubiony smak lodów mówi o naszej osobowości? O tym w podcaście Kuby Jamrozka.
  • Podróż po najniebezpieczniejszym i najdroższym do życia stanie USA - Kalifornii. O Kalifornii z dziennikarką Iwoną Kutyną porozmawia Ewa Mierzejewska.
  • Jedne są rodzinne, niektóre waleczne, a jeszcze inne skryte. Ciekawostki o gęsiach w podcaście Ani Hardej.

podcasty 1200x500.jpg
Podcasty w Czwórce - posłuchaj!

Zaklinacze czasu 14.00-15.00 -  13 lipca 1930 roku w Montevideo rozpoczęły się pierwsze Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Jaka jest historia tej sportowej imprezy? Które mistrzostwa były ważne dla historii polskiej piłki nożnej?

Literatura

"Kluczu kulturowym"godz. 15.15 w cyklu "Poeci mają głos" "Warszawscy dorożkarze" w wykonaniu Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

***

mat. pras./kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka hobby zabawa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Demon's Souls Remake. Co znajdziemy w odświeżonej wersji?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2020 21:42
Wraz z premierą nowej generacji konsol zapowiedziano tytuły, które się na nie ukażą. Jednym z bardziej oczekiwanych jest "Demon's Souls Remake". W specjalnym wydaniu "Stefy gamingu" Bartek "Bart Jakubczyk zdradził, czego możemy się spodziewać. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekipa Czwórki "przehulała" weekend w Warszawie. Jak było?

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2020 19:50
W weekend nasza, czteroosobowa ekipa - Ada Janiszewska, Agata Nowotnik, Patryk Kuniszewicz i Mateusz Kulik jeździli na miejskich hulajnogach po Warszawie i rozdawali czwórkowe gadżety i bony na przejazdy hulajnogami Dott. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"League of Legends". Lillia - będzie nowa bohaterka

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 11:15
League of Legends to bez wątpienia jedna z najważniejszych gier w świecie e-sportu. Nieustannie rozwijana, wspierana, z multum bohaterów. Jak widać twórcy nie zamierzają poprzestać na aktualnej plejadzie gwiazd i już niedługo pojawi się Lillia - nowa bohaterka.
rozwiń zwiń