"League of Legends". Lillia - będzie nowa bohaterka

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 11:15
League of Legends to bez wątpienia jedna z najważniejszych gier w świecie e-sportu. Nieustannie rozwijana, wspierana, z multum bohaterów. Jak widać twórcy nie zamierzają poprzestać na aktualnej plejadzie gwiazd i już niedługo pojawi się Lillia - nowa bohaterka.
Leage of Legends
Leage of LegendsFoto: Pryimak Anastasiia/Shutterstock.com

Zaslepki_czworka_GAMING_F.jpg
"Strefa gamingu" - relacje, ciekawostki, nowości, wywiady

Lillia urodziła się, kiedy marzenie Śniącego Drzewa zostało schwytane w pączek. Podczas dorastania wyewoluowała w niezręczną sarenkę. Nie przeszkodziło jej to jednak, aby stać się wartą uwagi wojowniczką. Jakie umiejętności będzie posiadać nowa bohaterka League of Legends?

Źr. Beyond The Garden/Lillia Champion Teaser/League of Legends

UMIEJĘTNOŚĆ BIERNA: Umiejętności Lilli nakładają Senny Pył, zadając rozłożone w czasie obrażenia magiczne, zależne od maksymalnego zdrowia celu.

Q - KWITNĄCE CIOSY: Lillia macha swoją gałęzią i zadaje magiczne obrażenia pobliskim wrogom, przy czym ci na zewnętrznej krawędzi kręgu otrzymują obrażenia nieuchronne. Gdy trafi swoim atakiem, Lillia zyskuje dodatkowo prędkość ruchu.

W - UWAŻAJ!: Lillia przygotowuje się i wykonuje potężne uderzenie swoją gałęzią, zadając magiczne obrażenia. Wrogowie znajdujący się w centralnym punkcie uderzenia odnoszą więcej obrażeń.

E - WIR NASION: Lillia wyrzuca w górę Wir Nasion, zadając magiczne obrażenia i na chwilę ich spowalniając. Jeśli Wir Nasion Lillii spudłuje, będzie przetaczać się dalej, dopóki nie uderzy we wroga lub w element terenu.

R - MELODYJNA KOŁYSANKA: Lillia zsyła kołysankę na swoich wrogów, a ci znajdujący się pod wpływem jej Sennego Pyłu, stają się coraz wolniejsi, aż w końcu zostają na chwilę uśpieni. Jeśli wróg zostanie obudzony przez otrzymanie obrażeń, otrzyma dodatkowe obrażenia magiczne.

Czytaj także: 

Lillia zadebiutuje w grze 22 lipca.

Łukasz "JeffreJ" Chmiel

Czytaj także

Multiplayer - nie bądź toksycznym graczem

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2020 12:54
Toksyczność w grach multiplayer istniała od zawsze. Ostatnio jednak to zjawisko zaczęło przybierać na sile, a producenci gier mają problemy z kontrolą takich zachowań.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Demon's Souls Remake. Co znajdziemy w odświeżonej wersji?

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2020 21:42
Wraz z premierą nowej generacji konsol zapowiedziano tytuły, które się na nie ukażą. Jednym z bardziej oczekiwanych jest "Demon's Souls Remake". W specjalnym wydaniu "Stefy gamingu" Bartek "Bart Jakubczyk zdradził, czego możemy się spodziewać. 
rozwiń zwiń