Atleci w Chałupach. Czwórka była na miejscu

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2020 11:00
W sobotę na plaży w Chałupach w strefie LoginLab, po raz drugi na Półwyspie Helskim (a po raz 15. w Polsce) rozgrywane były zawody atletów.
Zawody atletów w Chałupach, 2020 r.
Zawody atletów w Chałupach, 2020 r.Foto: Jakub Bleski / Arszenik

Uczestnicy zmierzyli się z różnymi zadaniami, które przygotował trener Iwan Mateusz Iwanowski. Ciężary, gimnastyka, triathlon – w zadaniach z tych dyscyplin walczyły dwuosobowe zespoły męskie. Organizatorzy podkreślają, że w tej rywalizacji liczy się nie tylko siła i sprawność, ale też umiejętność współpracy i dobra komunikacja w zespole. Jest to także okazja do promowania zdrowego trybu życia  #LiveAgainBetter

Posłuchaj
01:10 czwórka wiadomości chałupy 22.08.2020.mp3 Relacja z zawodów atletycznych w Chałupach - Piotr Galus (Wiadomości Czwórki)

Na starcie stawiło się 32 zawodników. - Każdy z nich ma do pokonania 4 stacje, kilkaset kilogramów do przerzucenia, ale nie tylko - relacjonuje Piotr Galus w "Wiadomościach Czwórki". - W Chałupach zawodnicy mają możliwość wejścia do wody, co wykorzystali organizatorzy. W wodzie musza przepłynąć kilkaset metrów padlując, czyli używając deski do pływania na stojąco -  stand up puddle - dodaje. 

LoginLab Surfers to zawody crossfitowe połączone z pływaniem na desce. - Dziś zawodnicy mają do wykonania 5 treningów, 4 z nich wykonują wszyscy, plus jeden finałowy, który zostanie wykonany tylko przez 4 drużyny, które przejdą do finału - mówi trener Iwan Mateusz Iwanowski. - Pierwsze zadanie już za zawodnikami - 3 km biegu po piasku - dodaje. 


Posłuchaj
03:32 czwóka wtmg chałupy 22.08.2020.mp3 O przebiegu zawodów mówi trener Iwan Mateusz Iwanowski (W to mi graj/Czwórka)

 


Jak nie możecie wpadać na strefę to otwieracie relacje na @czworka_polskieradio a tam info przekaże wam @formagalusa !!!💪💪💪 #chalupy6 @chalupy6

Opublikowany przez LOGinLAB Sobota, 22 sierpnia 2020

Zawody atletów w Chałupach. Fot. Jakub Bleski / Arszenik Zawody atletów w Chałupach. Fot. Jakub Bleski / Arszenik

Posłuchaj
03:46 czwórka klucz kulturowy chałupy 23.08.2020.mp3 Zawodnicy opowiadają o starcie w zawodach atletycznych - relacja Piotra Galusa (Klucz kulturowy/Czwórka)
Posłuchaj
01:16 czwórka wiadomości chałupy 1 23.08.2020.mp3 W Chałupach poznaliśmy zwycięzców zawodów atletycznych - relacja Piotra Galusa (Wiadomości Czwórki)

 

Patronat medialny nad zawodami objęła radiowa Czwórka, na żywo zmagania relacjonował  Piotrek Galus.

Relacje Piotrka Galusa na naszej antenie usłyszeliście o 11.00 w "Wiadomościach Czwórki", 12.45 w audycji "W to mi graj", 15.45 w audycji "Klucz kulturowy" i o 17.00 w "Wiadomościach Czwórki". 

Impreza odbyła się pod patronatem Czwórki. 

Opublikowany przez LOGinLAB Sobota, 22 sierpnia 2020

Czytaj także

Kettlebells. Jak zostać mistrzem w tym sporcie?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2017 15:55
Czwórka wybrała się do Nadarzyna, by wziąć udział w zawodach dla miłośników ćwiczeń z kettlami: Mistrzostwach Polski Pierwszego Kroku i Kettlebells Warsaw Cup. Sprawdziliśmy też m.in., jak skutecznie trenować z kettlami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dokąd na rowerze? Do Nowej Huty i na zajęcia jogi

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2020 09:44
Pomysł na aktywne zwiedzanie Nowej Huty narodził się cztery lata temu. - Do oglądania architektury Nowej Huty dołączyliśmy wysiłek fizyczny, czyli przygotowaliśmy specjalne trasy rowerowe i spływy kajakowe - opowiada Marcin Pawlik z Nowa Huta Travel. 
rozwiń zwiń