Dzień Dziecka w Czwórce. Muzyka, zabawa, a do wygrania moc nagród!

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2023 15:30
Czwórka w Dniu Dziecka rozdaje mobilne bezprzewodowe głośniki BT i płyty! A poza tym będzie przebojowo i z humorem. Tradycyjnie nie zabraknie dobrej zabawy, energetycznej muzyki, przełomowych newsów i ważnych rozmów z ciekawymi ludźmi. Zapraszamy!
Dzień Dziecka w Czwóce - świętujemy
Dzień Dziecka w Czwóce - świętujemy!Foto: Shutterstock.com/Okrasiuk

1 czerwca jedno z najważniejszych świąt w roku - Dzień Dziecka. A ponieważ wszyscy czasem jesteśmy dziećmi - niezależnie od wieku - i lubimy świętować, przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Biorąc udział w naszych zabawach, możecie wygrać atrakcyjne nagrody m.in. bezprzewodowe głośniki Bluetooth

Zabawę rozpoczęliśmy już z samego rana. W audycji "Pierwsze słyszę" po godz. 7.00 zapytaliśmy Was o najciekawsze wspomnienia z dzieciństwa. 

"Stacji Kultura" po godz. 10.00 zaprosiliśmy na wystawę "Dzieciństwo" w Państwowym Muzeum Etnograficznym. Sprawdziliśmy także, jaki pierwszy kontakt ze sztuką zapamiętali nasi słuchacze. Które z dzieł zrobiło na nich największe wrażenie? 

W samo południe, w audycji "Stacja Nauka" słuchaliśmy o Waszych dziecięcych strachach. Każdy z nas najprawdopodobniej czegoś bał się, kiedy był mały, dlatego padło pytanie: "Urządzenie, zjawisko, którego najbardziej się baliście w dzieciństwie to...?". Rozmawialiśmy również o wieku biologicznym. W programie sprawdziliśmy, jak zmierzyć swój wiek biologiczny i w jaki sposób skutecznie się "odmłodzić". Powiedzieliśmy, czy wiek biologiczny może być elastyczny, a jeśli tak, to do jakich granic można go przesunąć. 

W popołudniowej audycji "Dajesz radę" padło pytanie: co chciałbyś sobie kupić dziś, realizując swoje marzenia z dzieciństwa? W "Czacie Czwórki", po godz. 15.00 rozmawialiśmy o podróżach do Japonii. Pytaliśmy Was o pierwszą, najdalszą i najlepiej zapamiętaną podróż. 

Zobacz także:

"TOP-ie" po godz. 17.00 sprawdzimy, jakimi zabawkami bawili się w dzieciństwie słuchacze Czwórki. Które z nich należały do ulubionych dziecięcych towarzyszy życia? A może niektóre z nich leżą w naszych szafach i szafkach do dziś?

"Strefie Prywatnej" po godz. 20.00 tematem audycji będzie to, czy eksperymenty, ryzyko, popełnianie błędów to tylko przywilej dzieci, czy dorośli też mogą sobie na to pozwolić. Zaprosimy do podzielenia się wspomnieniami na temat Waszych eksperymentów z dzieciństwa. Co się udało, a ile z nich na przykład... wybuchło.

"Strefa sportu" po godz. 21.30 to czas, w którym porozmawiamy o największych sportowych osiągnięciach słuchaczy Czwórki w dzieciństwie. 

Zapraszamy także do naszych social mediów, gdzie już 1 czerwca zapytamy Was o najciekawsze muzyczne wspomnienia z dzieciństwa. Zachęcamy do dzielenia się tego dnia swoimi historiami w komentarzu pod postem. Autorzy najciekawszych opowieści otrzymają pakiety płyt. 


***

mat. pras./kd/aw 


Zobacz więcej na temat: Czwórka zabawa hobby
Czytaj także

Krakowski Festiwal Górski. "Wszystkie zajawki w jednym miejscu"

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2021 14:50
O imprezie mówi się, że jest górskim podsumowaniem ostatnich 12 miesięcy. W tym roku Krakowski Festiwal Górski odbędzie się w pierwszy weekend grudnia, pod patronatem Czwórki. 
rozwiń zwiń