Płyta tygodnia – Hans "8"

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2011 13:00
Czwórka poleca solowy album Hansa [52 Dędbiec] zatytułowany "8". Album Hansa do zdobycia na antenie Czwórki!

Hans Solo "8",  to 8 z kolei album wyprodukowany pod szyldem producentów Pięć Dwa Dębiec, wydany w 8 lat po premierze najbardziej znanej płyty Hansa - "PŃ VI".

Hans Solo - "8" to ukłon w stronę najstarszych fanów, którzy stęsknili się za stylem, jaki prezentował artysta właśnie na płycie  Pięć Dwa Dębiec "PŃ VI". Krążek to jednak przede wszystkim ponad 70 minut muzyki, ukazującej rozwój artysty, który już dawno zdążył wyjść poza schematy, porusza się swobodnie wśród różnych gatunków muzycznych, wymykając się szufladkom i stereotypom. Teksty Hansa to zawsze celne komentarze i błyskotliwe spostrzeżenia, udowadniające, że jest bardzo uważnym i wrażliwym obserwatorem otaczającej nas rzeczywistości.

Muzyka przygotowana przez Deep’a i Bobika/DarkBeatz, to nie tylko soczyste rapowe brzmienia, ale również subtelne kompozycje, oraz trip-hopowe odniesienia doskonale znane z poprzedniej płyty. To również nowoczesne brzmienie, jakie prezentuje producent Robako/Goorky Side w koncertowym "bangerze":  "Do Póki Jestem". Na płycie pojawiają się także żywe instrumenty wnosząc niesamowitą energię funky, rocka oraz reggae za sprawą takich muzyków jak OFFreason, EneDueRabe, czy The Old Cinema, oraz producentów i realizatorów takich jak Robert "Litza" Friedrich (będący m.in. gitarzystą Kazik Na Żywo). Na płycie gościnnie zaprezentują się doskonale znani z "PŃ VI" Ron Dzik i Wiśnia, a także Deep, Stachu/Fun Box i BF.Co.

Przez cały tydzień płyta Hans Solo "8" jest do zdobycia na antenie Czwórki! Nie przegapcie okazji!

 

KaW/materiały prasowe

Zobacz więcej na temat: Polecane kawa płyta
Czytaj także

Posłuchaj nowej płyty Ścianki w wersji koncertowej (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2011 14:50
18 czerwca o 18.00 w "Ministerstwie Dźwięku" sopocka grupa Ścianka zaprezentowała materiał z szykowanej na jesień piątej płyty długogrającej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Star Guard Muffin zagra w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2011 19:00
24 czerwca odbędzie się premiera najnowszego albumu Star Guard Muffin "Jamaican Trip", a już następnego dnia będzie można zobaczyć zespół grający koncert w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wywiad z Ayo w Polskim Radiu (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2011 07:00
- Wierzę, że muzyka ma moc zatrzymywania czasu - mówiła w czwórkowej audycji "Pod Lupą" nigeryjska wokalistka, która właśnie koncertuje w Polsce.
rozwiń zwiń