Czwórka – Radio z Wizją weszła do Vectry!

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2011 16:00
Kolejny dzień i kolejny krok ku temu, by Czwórka – Radio z Wizją zagościło w domach każdego z Was. Od 1 czerwca 2011 można nas oglądać w sieci kablowej Vectra!

Kanał 613 w sieci kablowej Vectra – to kolejne miejsce, w który możecie nas znaleźć. Bądźcie na bieżąco, słuchajcie Czwórki i oglądajcie nas na wizji. A warto! Każdego dnia prowadzący, reporterzy i ich goście przynoszą do studia ciekawe zdjęcia, przedmioty, sprzęt czy gadżety. Musimy też wspomnieć o filmach, które w czasie trwania audycji są wyświetlane, a także, a w sumie przede wszystkim – o występach na żywo! Duże koncerty, pokazy w wykonaniu zaproszonych do audycji gości, sety DJów, a także na przykład testy sprzętu sportowego. Czego nie usłyszycie, będziecie mogli zobaczyć.

Warto oglądać Czwórkę – Radio z Wizją!

Grupa VECTRA (www.vectra.pl) to drugi pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy w Polsce. Obsługuje 773 tys. klientów w 157 miastach na terenie całego kraju. Oferta VECTRY to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego internetu tradycyjnego i bezprzewodowego oraz usługa telefonii stacjonarnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej, opracowaną z myślą o wszystkich członkach rodziny. Udostępnia 152 programy telewizyjne, w tym 20 w jakości HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi VECTRY, to internet 128 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 91 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki HD oraz usługa multiroom. Vectra ma 331 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 300 tys. odbiorców internetu oraz 93 tys. abonentów telefonicznych. Vectra obsługuje klientów indywidualnych oraz firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Od 31 maja możecie nas również oglądać dzięki sieci kablowej INEA (kanał 158), dostępnej w Wielkopolsce.

A gdzie jeszcze możecie oglądać Czwórkę?

Czwórka z Wizją jest dostępna na platformie n (kanał 226), platformie Cyfra+ (kanał 145) oraz w sieciach kablowych m.in. UPC (kanał 787), Aster (kanał 708), Vectra (kanał 613), Inea (kanał 158), Toya, Canal + Cyfrowy, SatFilm, Telewizja Kablowa Chopin, ELEKTRONIC Kłodawa, Miejska Telewizja Kablowa w Kamieniu Krajeńskim, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu, Stowarzyszenie Telewizji Kablowej TV-SAT 364 w Łodzi, Echostar Zakład Techniki Satelitarnej w Poznaniu, SAT-MONT-SERVICE w Szczecinie i Sosnowcu, Stream Communications, Telewizja Kablowa LUB-SAT w Lubawce, ANT-SAT w Głuchołazach, TEL-EL MEDIA w Szamotułach, Espol w Szczecinie, Tesat w Poznaniu, Elsat w Rudzie Śląskiej, SGT w Gliwicach, Stowarzyszenie SATOS w Sierakowie, TELPOL w Chorzowie.Czytaj także

Czwórka – Radio z Wizją powiększa zasięg!

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2011 16:14
Wielkopolsko witamy! Już można nas oglądać w popularnej w regionie sieci kablowej INEA. Tym samym ok. 72 000 więcej niż dotychczas osób będzie mogło oglądać pierwsze w Polsce Radio z Wizją!
rozwiń zwiń