Kołobrzeg - miasto wszystkich sportów

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 14:00
- Polskie morze nie jest łatwe, a to pojawi się zafalowanie, a to załamie się pogoda. Mimo to Kołobrzeg jest idealnym miejscem do uprawiania triathlonu, jest tu także wielu pływaków - przekonuje instruktorka Katarzyna Krupiak.
Audio
  • Podpowiadamy, jakie sporty uprawiać w Kołobrzegu i zdradzamy co pływacy robią zimą w górach (4 bieg/Czwórka)
W Kołobrzegu panują bardzo dobre warunki dla kitesurferów - przekonuje gość Czwórki i zdradza, gdzie najlepiej rozpocząć przygodę z tym sportem
W Kołobrzegu panują bardzo dobre warunki dla kitesurferów - przekonuje gość Czwórki i zdradza, gdzie najlepiej rozpocząć przygodę z tym sportem Foto: Pixabay/Counselling/dom. publiczna

Czytaj także
łyżwy 1200.jpg
Jazda na łyżwy. "To zdrowe i tanie!"

Gość Czwórki prowadzi zajęcia z pływania w Miejskim Ośrodeku Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu i przekonuje, że sporty wodne wiele mają wspólnego z narciarstwem. - Wytrzymałość, nad którą pracujemy w basenie, przydaje się na stoku - tłumaczy. - Moi podopieczni, dzięki pływaniu mogą szusować przez cały dzień i nie są zmęczeni.

W audycji sprawdzamy, gdzie w okolicach Kołobrzegu kitesurferzy poczują się jak w raju i podpowiadamy, o co powinniśmy zadbać przed pierwszym wypadem na kite'a.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: Katarzyna Krupiak (instruktorka pływania, narciarstwa, triathlonistka i kitesurferka)

Data emisji: 14.02.2016

Godzina emisji: 12.00

kul/kd

Czytaj także

Zumba i dobra zabawa! Czwórka odwiedziła Kołobrzeg

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2015 19:34
Taniec na plaży, pokazy ratownictwa wodnego, dużo słońca i szum fal - na plaży w Kołobrzegu dziennikarze Czwórki rozkręcili prawdziwie wakacyjną imprezę!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Warmia i Mazury? Nieodkryty raj dla narciarzy

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2016 17:57
W województwie warmińsko-mazurskim, w okolicy drogi krajowej nr 15., pojawiły się doskonałe warunki dla miłośników zimowego szaleństwa.
rozwiń zwiń