Studenci zaprosili Umberto Eco

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2015 10:00
Jak sprawić, aby autor książki "Imię róży" przyjął zaproszenie na studencką imprezę w Polsce? Tego dowiecie się w najbliższej audycji.
Studenci zaprosili Umberto Eco
Foto: PAP/Daniel Merle

Włoski pisarz, filozof i językoznawca Umberto Eco będzie bohaterem i gościem wystawy zorganizowanej przez grupę studentów z Łodzi. Na wystawie "Ecoart" będzie można znaleźć wiele atrakcji związanych z twórczością pisarza, a także z jego osobą. Będzie można usiąść przy biurku Umberto Eco i zrobić sobie "selfie".  O studenckiej inicjatywie opowie Diana Dąbrowska.

***

Na "Tryb Głośnomówiący" zapraszamy w czwartek (21.05) w godzinach 20.00 - 21.00. Audycję poprowadzi Beata Kwiatkowska.

mg/kul

Czytaj także

Chcesz być pisarzem? Zadebiutuj w sieci

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2014 12:30
- W roli pisarza zadebiutowałem przez przypadek. Dlatego wiem, że nie jest to niemożliwe - mówi Jacek Sobczyński. Jego powieść "Nie rozumiemy się bez słów" właśnie trafiła do księgarń, a to, zdaniem autora, najlepszy na dowód, że talent i odrobina szczęścia wystarczą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr W. Chlewa - tłumacz mistrza Pratchetta

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2015 12:42
Gościem poniedziałkowej "Stacji Kultura" będzie Piotr W. Chlewa, tłumacz książki "Długi Mars" autorstwa Terry'ego Pratchetta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jonathan Carroll: życie pisarza jest samotne

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2015 12:00
Magiczny realista, autor m.in. książki "Ucząc psa czytać" zdradził nam, za co lubi Polskę i dlaczego wizyty w naszym kraju bywają dla niego lekiem na samotność.
rozwiń zwiń