Kacper Kuszewski: czuję się bardziej aktorem niż wokalistą

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2016 13:29
- W życiu trzeba śpiewać, bo to czysta radość. Ja sam kocham to robić już od dziecka, wówczas już "wydzierając" się na klatce schodowej torturowałem moich sąsiadów... - wspominał aktor w Czwórce.
Audio
  • Kacper Kuszewski o aktorstwie, muzyce, karierze wokalnej i planach na kolejne miesiące (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Janek Kruczkowski, Kacper Kuszewski i Mateusz Tomaszuk w studiu Czwórki
Janek Kruczkowski, Kacper Kuszewski i Mateusz Tomaszuk w studiu Czwórki

Aktor od niedawna jest wokalistą w zespole Leszcze, wcześniej związany był m.in. z kabaretem Olgi Lipińskiej, w ubiegłym roku nagrał solową płytę "Album rodzinny". Podkreśla jednak, że wciąż woli stać przed kamerą, niż za mikrofonem. - Jestem śpiewającym aktorem, z wykształceniem także muzycznym. Śpiewanie aktorskie różni się jednak od tego, co robią profesjonalni wokaliści - mówił w Czwórce. Niedawno Kuszewski skończył 40 lat. Jak przyznaje, nie ma poczucia, że teraz "będzie już z górki", a wręcz przeciwnie - wiele jeszcze przed nim. - Od jakiegoś czasu świat młodnieje, a granica starości się przesuwa - mówił w Czwórce.

W "Absolutnie niepoważnych" wspominał, jak - jako nastolatek - dostał pierwszą rolę w teatrze, w sztuce Jerzego Gruzy "Nędznicy". Mówił o niezwykłych momentach w swoim życiu, m.in. o współpracy z Marią Sadowską, opowiadał też o swoim tanecznym hobby, zdradził, dlaczego "unika popkultury". Zmierzył się też z "absolutnie niepoważnym" zadaniem, w którym udowodnił, że jest nie tylko świetnym wokalistą, ale także... kompozytorem i aranżerem.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski 

Goście: Kacper Kuszewski (aktor, wokalista)

Data emisji: 14.07.2016

Godzina emisji: 9.10

kd/kul

Czytaj także

Mateusz Pawłowski. Życie chłopca, który został gwiazdą

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015 17:00
- Na co dzień, tak jak inni, muszę odrabiać prace domowe i przygotowywać się na niezapowiedziane kartkówki oraz testy w szkole - mówi Mateusz Pawłowski, czyli Kacper Boski z serialu Rodzinka.pl.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Olga Kalicka. "Fajne jest to, że można się zmieniać"

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 12:40
Magda z "Rodzinki.pl", Marietta z "Plebanii", a w dodatku najlepsza studentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie - Olga Kalicka była gościem Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Julia Kamińska. Aktorka, która lubi pomagać

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 13:44
Julia Kamińska podbiła serca Polaków jako aktorka, z wykształcenia jest jednak… germanistką. W Czwórce opowiadała o swoim życiu zawodowym, ale też miłości, zdrowiu i niesieniu pomocy chorym dzieciom.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marcin Mroczek: o nas wszyscy wiedzą wszystko

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2016 15:00
Marcina i Rafała Mroczków kiedyś w mediach było dużo. Dziś niechętnie udzielają wywiadów, ale "Absolutnie niepoważni" skusili jednego z bliźniaków udziałem w audycji radiowej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marek Sierocki: "Cześć" to było moje przekleństwo

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 12:52
- Gdy mieszkałem na warszawskim Targówku, dzieciaki biegały za mną i wołały "Marek Sierocki, cześć!" - wspominał w Czwórce jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych i autor książek.
rozwiń zwiń