Aleksandra Żuraw - kariera w sieci zamiast modelingu?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2016 11:30
Szerszej publiczności znana jest jako modelka, jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek IV edycji programu "Top Model". Od niedawna Aleksandra Żuraw swoimi filmikami podbija YouTube.
Audio
  • Aleksandra Żuraw o modelingu, karierze w sieci i planach zawodowych (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Ola Żuraw na pokazie w trakcie finału 4. edycji programu Top Model
Ola Żuraw na pokazie w trakcie finału 4. edycji programu "Top Model"Foto: PAP/Marek Gorczyński

- Choć pierwsze filmy wrzuciłam do sieci ok. 3 miesięcy temu, dziś chyba jestem już bardziej youtuberką niż modelką. I zaczynam stawiać na internet, zamiast wybiegów - przyznaje w Czwórce. Potwierdza, że jednym z jej życiowych mott jest "pracuj tak, by nie trzeba było cię przedstawiać". - Jeszcze nie jestem na tym etapie, ale cały czas do tego dążę - mówi Żuraw. Podkreśla, że ma wiele planów i w przyszłości chce rozwijać własną firmę. - Choć moim największym marzeniem jest szczęśliwa rodzina i dom nad jeziorem, chciałabym móc nie martwić się w nim o codzienny budżet i zamiast chodzić do pracy, mieć czas dla najbliższych - dodaje.

W Czwórce Aleksandra Żuraw opowiadała także o swojej rozpoznawalności, ale także o pracy asystentki stomatologicznej. Wspominała też, jak spotkanie z przypadkową kobietą w solarium odmieniło jej życie, i radziła początkującym modelkom, od czego zacząć pracę w tym zawodzie i czemu nie warto na początku "rzucać się w showbiznes". Podjęła "absolutnie niepoważny" challenge, w którym udowodniła, że ma także... talent aktorski.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski 

Gość: Aleksandra Żuraw (youtuberka, modelka)

Data emisji: 28.07.2016

Godzina emisji: 9.10

kd/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

JDabrowsky: staram się rozbawić ludzi

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2015 14:00
Youtuber Janek Dąbrowski prowadzi kanał o grach komputerowych. Zabawne komentarze do Minecrafta, GTA i Simsów przysporzyły mu ponad pół miliona fanów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Grzelak i jej wyjątkowe minismakołyki w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2015 16:08
Agnieszka Grzelak przygotowała w Czwórce japoński napój z waty cukrowej i parodiowała najlepszych polskich youtuberów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rezigiusz o youtuberach: robimy to, co kochamy

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 15:46
- W graniu fantastyczne jest to, że wraz z innymi graczami dzielisz się radością, emocjami, wartościami. Dlatego uważam, że granie łączy, a nie dzieli ludzi - przekonywał Remigiusz Jakub Wierzgoń, czyli ReZigiusz, jeden z najpopularniejszych polskich gamerów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Sierocki: "Cześć" to było moje przekleństwo

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 12:52
- Gdy mieszkałem na warszawskim Targówku, dzieciaki biegały za mną i wołały "Marek Sierocki, cześć!" - wspominał w Czwórce jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych i autor książek.
rozwiń zwiń