Vanessa Aleksander - dziewczyna "trochę z lamusa"

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2017 11:30
Z historii była fatalna, za to w serialach historycznych spisuje się na medal. - W ten sposób odbijam sobie stracony czas i nadrabiam zaległości - śmieje się aktorka Vanessa Aleksander.
Audio
  • Vanessa Aleksander o filmach kostiumowych, wymarzonym duecie aktorskim i planach na przyszłość (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Vanessa Aleksander w studiu Czwórki i prowadzący audycję Absolutnie niepoważni
Vanessa Aleksander w studiu Czwórki i prowadzący audycję "Absolutnie niepoważni"Foto: Czwórka

Vanessa Aleksander Jestem pełna paradoksów. Z jednej strony pełna energii i skłonna do wygłupów. Z drugiej - cicha i refleksyjna

Studentkę Akademii Teatralnej można oglądać m.in. w serialach "Belle Epoque" oraz "Wojenne dziewczyny". - W tej chwili bliżej mi do kostiumu niż do współczesności, bo przekonałam się, że praca przy filmach historycznych to prawdziwa przygoda - wyjaśnia Vanessa Aleksander.

Aktorka opowiada dlaczego zamiast studiów na Oxfordzie wybrała szkołę teatralną i po co jej był youtube'owy kanał. Zdradza też, co kręci ją w uroczystościach weselnych, mierzy się z absolutnie "niepoważnym wyzwaniem" i udowadnia, że byłaby dobrym architektem. 


Czytaj także
andrzej grabowski 1200.JPG
Andrzej Grabowski: muszę być sobą, żeby nie zwariować

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Vanessa Aleksander (aktorka)

Data emisji: 27.04.2017

Godzina emisji: 9.10

kul/mz

Czytaj także

Katarzyna Kołeczek. Co dalej po "Bridget Jones"?

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2016 13:00
Zagrała w "Harrym Potterze", ostatnio pojawiła się także u boku najbardziej znanej brytyjskiej singielki w roli dziewczyny z girlsbandu. - Po zakończeniu zdjęć Renée Zellweger zasypała nas komplementami i sama chciała zrobić sobie z nami selfie - wspomina aktorka Kasia Kołeczek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Seriale na wiosnę: "Twin Peaks", "Wielkie kłamstewka", "Black Sails"

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2017 14:40
- Nad nowymi serialami unoszą się duchy lat 90. i "Duchologii polskiej" Olgi Dendry. Coraz częściej mierzą sie one z problemem przemocy wobec kobiet i dzieci, a ich twórcy coraz chętniej odchodzą od schematu myślenia epizodem - przekonuje krytyczka Klara Cykorz.
rozwiń zwiń