Katarzyna Kołeczek. Co dalej po "Bridget Jones"?

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2016 13:00
Zagrała w "Harrym Potterze", ostatnio pojawiła się także u boku najbardziej znanej brytyjskiej singielki w roli dziewczyny z girlsbandu. - Po zakończeniu zdjęć Renée Zellweger zasypała nas komplementami i sama chciała zrobić sobie z nami selfie - wspomina aktorka Kasia Kołeczek.
Audio
  • Aktorka Katarzyna Kołeczek opowiada o rolach w zagranicznych produkcjach filmowych, współpracy z brytyjskim agentem i spotkaniu z Renée Zellweger (Pasjonauci/Czwórka)
Krok po kroku, Katarzyna Kołeczek odnosi sukcesy w brytyjskich produkcjach filmowych
Krok po kroku, Katarzyna Kołeczek odnosi sukcesy w brytyjskich produkcjach filmowychFoto: PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

Gość Czwórki przyznaje, że jej obecność w produkcjach filmowych na Wyspach to duża zasługa tamtejszego agenta, który zajmuje się także karierą Lady Catelyn Stark z "Gry o Tron". - Od siedmiu lat moje życie toczy się na trasie Warszawa-Londyn, kiedy więc dostaję telefon, że jest casting, kupuję bilet i lecę - mówi aktorka. - W przypadku "Bridget Jones" było trochę inaczej. Byłam na miejscu, robiłam tam film. Poprosiłam reżyserkę o jeden dzień wolnego i udało się - dodaje.

Katarzyna Kołeczek opowiada także o współpracy z brytyjskim komikiem Kevinem Bishopem i tłumaczy, dlaczego w Polsce niechętnie przyznaje się do ról w zagranicznych produkcjach. Zdradza też, gdzie można się z niej pośmiać i jak się czuje jako "Modna pani".   

***

Tytuł audycji: "Pasjonauci"

Prowadzi: Beata Kwiatkowska

Gość: Katarzyna Kołeczek (aktorka)

Data audycji: 15.10.2016

Godzina audycji: 11.16

kul/mc

Czytaj także

Anna Dereszowska: spóźniam się, ale jestem sumienna

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2016 15:30
- Na pierwszym roku szkoły teatralnej sporo osób pewnie myślało, że będę tą, która z uczelnią pożegna się najszybciej. Kompletnie nie mogłam się odnaleźć. Potem wzięłam się w garść i wyszło mi to na dobre - wspomina Anna Dereszowska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Katarzyna Sawczuk dba o swoje wewnętrzne dziecko

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2016 10:00
- Dziecko odzywa się we mnie zawsze, kiedy mogę sobie na to pozwolić, być spontaniczną i nie myśleć o pracy - wyznaje w "Absolutnie niepoważnych" aktorka i piosenkarka, która często wciela się w bohaterki kreskówek dla nastolatek.
rozwiń zwiń