Małgorzata Kozłowska: biegam na castingi, chwytam każdą okazję

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2015 18:00
- Wychowałam się na filmach Disneya i zawsze marzyłam, żeby pojechać do Hollywood, ale o aktorstwie na poważnie zaczęłam myśleć niedawno - mówi Małgorzata Kozłowska.
Audio
  • Małgorzata Kozłowska opowiada o pierwszych krokach w świecie filmu i wyjaśnia, dlaczego warto chodzić na castingi (Czwórka/Dzień Kobiet)
Małgorzata Kozłowska nie tylko występuje w filmach, ale też śpiewa. I choć na razie nie myśli o wydaniu płyty, przyznaje, że pracuje nad nowymi piosenkami
Małgorzata Kozłowska nie tylko występuje w filmach, ale też śpiewa. I choć na razie nie myśli o wydaniu płyty, przyznaje, że pracuje nad nowymi piosenkami Foto: mat. prywatne artystki

Na małym ekranie aktorka zadebiutowała w 2012 roku w serialu „Krew z krwi” jako Natalia - córka Agaty Kuleszy i siostra Maćka Musiała. - Do obsady trafiłam z castingu, więc pierwsze dni na planie zdjęciowym spędziłam w dużym stresie - wspomina. - Teraz jesteśmy jedną wielką drużyną i gramy do jednej bramki.

Po przerwie serial wraca do Telewizji Polskiej. Małgorzata Kozłowska opowiada, co wydarzyło się za kulisami drugiej serii, zdradza, co robiła w Hollywood w trakcie rozdania Oscarów i tłumaczy, jak dużo ma w sobie z Barbie.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo i Karina Terzoni

Data emisji: 17.04.2015

Godzina emisji: 9.00

kul/mg

Czytaj także

"Jakby niepaczeć" - bo seriale rządzą naszym życiem

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2015 08:52
Mówią o kultowych serialach, m.in. "Twin Peaks", "House of cards", czy "The Jinx". Youtuberzy z kanału "Jakby niepaczeć" Kaja Szafrańska i Janusz Raczyński gościli w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gra o Tron - potęga nieprzewidywalności

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2015 12:00
Wystartował 5. sezon "Gry o Tron" - serialowego fenomenu, który ma miliony fanów na całym świecie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Jak całkowicie zniknąć", czyli film o miłości

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2015 15:00
Nocny, tętniący życiem Berlin, dwie młode kobiety oraz rodząca się między nimi namiętność. - Stworzyłem film wyłącznie o miłości - mówi reżyser.
rozwiń zwiń