Edyta Herbuś: daję się porwać magii Świąt

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2015 17:46
- Czas w ciągu całego roku ucieka nam na sprawach „ważnych i ważniejszych”. Dlatego Święta warto spędzać wspólnie z bliskimi - mówiła w Czwórce tancerka i aktorka.
Audio
  • Edyta Herbuś o świątecznych tradycjach i wyzwaniach, które wciąż przed nią (Dzień Kobiet/Czwórka)
Edyta Herbuś przyznała w Czwórce, że uwielbia świąteczny klimat
Edyta Herbuś przyznała w Czwórce, że uwielbia świąteczny klimatFoto: PAP/Stach Leszczyński

Herbuś podkreślała, że uwielbia świąteczną atmosferę. - Choinkę ubieram z reguły wcześniej, nawet na początku grudnia. Gdy tylko domknę zawodowe sprawy i czuję, że mogę oddać się świętowaniu, daję się porwać "magii świąt" - mówiła w Czwórce.

Boże Narodzenie, to według niej przede wszystkim czas, który warto poświęcić rodzinie i bliskim. - Czy razem przygotowujemy świąteczne posiłki, konsumujemy je, czy sprzątamy - to nie ma znaczenia. Ważne, że robimy to razem, czujemy bliskość z rodziną - mówiła w Czwórce.

Tancerka i aktorka ostatnie święta spędziła za oceanem, a nam opowiedziała, czy Boże Narodzenie wygląda tam tak, jak w komediach romantycznych. Tłumaczyła także, jak podchodzi do bożonarodzeniowych tradycji i co kojarzy jej się z Wigilią najbardziej, a także, jak dzieli się świątecznymi obowiązkami z rodziną.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Michał Piwowarek

Gość: Edyta Herbuś (tancerka, aktorka)

Data emisji: 25.12.2015

Godzina emisji: 9.00

kd/ag

Czytaj także

Boże Narodzenie gwiazd. Jak świętują Iwaneczko, Przybysz i Dąbrowski

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2015 12:30
O świąteczne zwyczaje i niezapomniane prezenty pytamy znanych youtuberów i muzyków - Sylwię Przybysz, Janka Dąbrowskiego, duet Szparagi oraz zwycięzcę programu "The Voice of Poland" - Krzysztofa Iwaneczkę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czeka nas rewolucja? Jakie będą święta w przyszłości?

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2015 14:58
- Tradycje nie są nam dane raz na zawsze, zmieniają się, ewoluują wraz ze społeczeństwem - podkreślała Magdalena Turkowska, etnograf. Czy zatem grozi nam rewolucja na wigilijnym stole?
rozwiń zwiń