"Singielka", która nie jest singielką, mówi o… singielkach

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2016 08:40
- Nasz serial miał w lekki sposób powiedzieć o tym, że "singielstwo" to często świadomy wybór i wcale nie jest to nic gorszego - mówiła w Czwórce aktorka Paulina Chruściel.
Audio
  • Paulina Chruściel opowiada m.in. o pracy na planie "Singielki" (Czwórka/Dzień Kobiet)
Paulina Chruściel na konferencji promującej serial Singielka
Paulina Chruściel na konferencji promującej serial "Singielka"Foto: PAP/Stach Leszczyński

Gra ona główną rolę w serialu "Singielka", którego finałowy sezon właśnie powstaje. - Wychowałam się w przekonaniu o tym, że dla kobiety bardzo ważne jest znalezienie partnera. Na nim buduje się szczęście. Ale uważam, że szczęście można budować dbając o własną niezależność albo szukając siebie. I "Singielka" to - owszem - serial o szukaniu miłości, ale partnerskiej - mówiła aktorka. Zaznaczała przy tym, że chociaż sama nie jest singielką, to dobrze zna temat. Bo w jej otoczeniu jest wiele kobiet, które żyją w ten sposób, a które Paulina Chruściel podziwia m.in. za siłę.

Jej przygoda zawodowa zaczęła się w teatrze. O nim, a także o finałowym sezonie "Singielki" usłyszeć można więcej w nagraniu audycji. Co podnieca w teatrze Paulinę Chruściel i jak się pracuje w sztucznych pośladkach? Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: "Dzień Kobiet"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska i Karina Terzoni

Gość: Paulina Chruściel (aktorka teatralna i telewizyjna)

Data emisji: 19.08.2016

Godzina emisji: 8.15

ei/pjCzytaj także

Karolina Gilon ma tatuaże i głowę pełną marzeń

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 11:30
Jest modelką alternatywną i aktorką nieprofesjonalną. Zadebiutowała w serialu telewizyjnym "Miłość na bogato", ale Karolina Gilon chce od życia znacznie więcej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Zdrójkowski: od Tomasza Karolaka nauczyłem się podrywania

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2015 12:30
W serialu "Rodzinka.pl" gra średniego syna - Kubę Boskiego. 15-letni Adam Zdrójkowski jeszcze nie wie, czy będzie profesjonalnym aktorem, ale przyznaje, że praca na planie wiele go uczy.
rozwiń zwiń