Babcia radzi. Jak dbać o włosy?

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2017 09:00
Szampon z odżywką, olejki, maski, kuracje odbudowujące - kosmetyków do włosów jest co nie miara. Tymczasem babcie Stenia i Wiesia stawiają w pielęgnacji na... jajka.
Audio
  • W cyklu "Babcia radzi" o domowych sposobach na piękne włosy (Dzień Kobiet/Czwórka)
W cyklu Babcia radzi podpowiadamy jak rozwiązywać codzienne problemy wykorzystując doświadczenie naszych babć
W cyklu "Babcia radzi" podpowiadamy jak rozwiązywać codzienne problemy wykorzystując doświadczenie naszych babćFoto: Pixabay/blickpixel/dom. publiczna
Czytaj także
Ubrania moda 1200.jpg
Babcia radzi. By żelazko nie paliło ciuchów

Jajka - w połączeniu z innymi składnikami - nie tylko nawilżają nasze włosy, ale i podtrzymują ich kolor - o czym przekonują babcie z Dancingu Międzypokoleniowego.

Na wypadanie włosów polecają zaś płukankę z pokrzywy. - Nie trzeba jej zrywać. Można iść do sklepu zielarskiego i kupić ususzone liście pokrzywy - tłumaczą babcie Stenia i Wiesia. Zdradzają też, co warto dodać do szamponu jeśli chcemy, by nasze włosy lśniły i dlaczego w przypadku włosów sprawdza się przysłowie, że "zimna woda zdrowia i urody doda".

***

Tytuł audycji: "Dzień Kobiet"

Materiał przygotowała: Justyna Tylczyńska

Data emisji: 27.01.2017

Godzina emisji: 8.45

kul/jsz

Czytaj także

Cudotwórcze właściwości imbiru

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2016 09:36
Zmniejsza nudności, poprawia koncentrację, rozgrzewa i przyśpiesza metabolizm. Babcia Wiesia z Dancingu Międzypokoleniowego poleca imbir nie tylko na przeziębienia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pogotowie karnawałowe. Wyglądaj kwitnąco na balu

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2017 16:20
Czas karnawałowych imprez i studniówek potrwa jeszcze długo, dlatego w Czwórce podpowiadamy, jak przygotować się na wielkie wyjście i wyglądać oszałamiająco przez całą noc. A porad na temat utrzymywania piękna naszej skóry udziela dermatolożka Olga Glińska.
rozwiń zwiń