Stuu Games: życie to kopalnia pomysłów

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2015 19:00
- Internet to wspaniałe miejsce dla ludzi pomysłowych. Każdemu daje szansę na wykazanie się, a ja tę szansę wykorzystałem - powiedział youtuber Stuu Games.
Audio
  • Stuu Games to jedna z najważniejszych postaci polskiego YouTube (Czwórka/Efekt: WOW)
Polski pingwin - Stuu Games - ma ponad milion subskrybentów na kanale YouTube
Polski pingwin - Stuu Games - ma ponad milion subskrybentów na kanale YouTubeFoto: Archiwum gościa / Facebook

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich postaci na Youtube. Udziela się tam jako Stuu Games, ale znany jest też jako... Polski Pingwin. Jego kanał subskrybuje ponad 1,1 mln osób. - Zaczynałem od profilu prowadzonego po angielsku, pierwsze filmiki nagrywałem w tym języku. Ze względów zdrowotnych musiałem jednak na dwa lata zawiesić działalność i w tym czasie ludzie, którzy zaczynali wtedy, kiedy i ja startowałem, zyskali mnóstwo widzów i bardzo mi odjechali - wspominał gość Czwórki.


Powrócił z nowymi pomysłami i profilem, zaczął wrzucać filmiki z gier, piosenki, prowadził vloga. Zyskał sobie zarówno mnóstwo fanów, jak i osób, które nie poważają jego twórczości. - Internet daje każdemu szansę na to, żeby się wykazać i zaistnieć. Część osób wykorzystuje to kreatywnie, ja się do nich zaliczam, a części zostaje krytyka. Ważne, żeby robić swoje, bo życie i sieć to kopalnia pomysłów - przekonywał ambitny youtuber.
***
Tytuł audycji: Efekt: WOW
Prowadziła: Katarzyna Węsierska
Gość: Polski Pingwin - Stuu Games, youtuber
Data emisji: 05.02.2015
Godzina emisji: 17.00
ac, pg

Czytaj także

Aleksandra Hamkało - filmowa kochanka Szackiego

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2015 15:00
Film "Ziarno prawdy" Borysa Lankosza, na podstawie bestsellerowej powieści Zygmunta Miłoszewskiego, już od 30 stycznia w kinach. - To znacznie więcej niż typowy kryminał - zdradziła Aleksandra Hamkało.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Paulina Krupińska. Miss Polonia lubi ekstremalne wyzwania

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2015 12:00
Choć z wykształcenia jest animatorką kultury, jej pasją jest sport. Zdobycie tytułu Miss Polonia 2012 nazywa swoją "wielką życiową nagrodą".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Małgorzata Halber: "Najgorszy człowiek na świecie" to książka o wstydzie

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2015 12:00
- To nie tylko opowieść o wychodzeniu z nałogu alkoholowego. To także historia strasznej samotności w wielkim mieście - mówi dziennikarka Małgorzata Halber o książce "Najgorszy człowiek na świecie”.
rozwiń zwiń