"Serce nie sługa". Plejada gwiazd w miłosnej historii

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2017 13:15
Nowy film Filipa Zyblera, do którego właśnie zakończyły się zdjęcia i który na ekranach naszych kin zagości w pierwszej połowie 2018 roku to historia o poszukiwaniu miłości oraz zabawne spojrzenie na współczesne związki.
Audio
  • Czwórka na planie filmu "Serce nie sługa" Filipa Zyblera (Hrapkowidz/Czwórka)
  • Błażej Hrapkowicz podsumowuje 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (Hrapkowidz/Czwórka)
Paweł Domagała i Roma Gąsiorowska na planie filmu Serce nie sługa
Paweł Domagała i Roma Gąsiorowska na planie filmu "Serce nie sługa"Foto: PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński
Sprawdź też:
Piotr Domalewski PAP 1200x660.jpg
Piotr Domalewski mówi o ukrytych napięciach

- Pierwsze skojarzenie związane z tym filmem, które mi się nasuwa, to francuski film obyczajowy. To bardzo wzruszająca historia: komediodramat z elementami melodramatu - zdradza w rozmowie z Beatą Kwiatkowską Paweł Domagała, który w filmie "Serce nie sługa" gra rolę Filipa. - To bardziej opowieść o tym, jak chwytać miłość i korzystać z niej - przekonuje z kolei Borys Szyc i opowiada też, jak pracowało mu się na planie nowej produkcji Filipa Zyblera. - Dobrze było spotkać się z osobami, z którymi jeszcze nie grałem. To był relaks - żartuje aktor. 

W obsadzie "Serca nie sługi" pojawia się także Magdalena Różczka, która wciela się w Mariettę, przyjaciółkę Darii, głównej bohaterki filmu granej przez Romę Gąsiorowską. Czym charakteryzuje się jej postać? Więcej o tym w materiale reporterskim przygotowanym przez Beatę Kwiatkowską. 

W tym wydaniu "Hrapkowidza" prowadzący audycję Błażej Hrapkowicz podsumował też 42. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zapraszamy do wysłuchania nagrań.

***

Tytuł audycji: Hrapkowidz

Prowadzi: Błażej Hrapkowicz

Data emisji: 24.09.2017

Godzina emisji: 14.09

jsz/mz

Czytaj także

Gierszał o "Pomiędzy słowami": tu nic nie jest wprost

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2017 10:35
Film "Pomiędzy słowami", najnowsze dzieło Urszuli Antoniak, swoją premierę miał na festiwalu w Toronto. W roli głównej zobaczymy Jakuba Gierszała.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Cicha noc" i koniec świata na Festiwalu w Gdyni

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 20:35
- Lubię takie historie, w których bohater dostaje na koniec to, czego chciał w pierwszej scenie filmu, ale w taki sposób, jakiego się nie spodziewał - powiedział Piotr Domalewski, którego debiutancka produkcja "Cicha noc" prezentowana jest podczas 42. Festiwalu Filmowego w Gdyni.
rozwiń zwiń