Serial "Ślepnąc od świateł" ma jego twarz

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2018 11:40
- Jestem raperem z grupy Dixon37 i debiutuję na szklanym ekranie w serialu Krzysztofa Skoniecznego "Ślepnąc od świateł" - mówi odtwórca roli głównej, Kamil Nożyński.
Audio
  • Kamil Nożyński o aktorskim debiucie w serialu "Ślepnąc od świateł" i muzycznych obrazkach z przeszłości (Hrapkowidz/Czwórka)
Kamil Nożyński jako Kuba w serialu Ślepnąc od świateł
Kamil Nożyński jako Kuba w serialu "Ślepnąc od świateł"Foto: mat. promocyjne/HBO

Kamil Nożyński Mój bohater balansuje na granicy miejskiego celebryctwa i gangsterki

Rozmówca Beaty Kwiatkowskiej przyznaje, że gatunek muzyczny, który reprezentuje, idealnie wpisuje się w klimat serialu. - W ulicznym rapie jest mrok, w Warszawie widzianej oczami Krzyśka Skoniecznego też go nie brakuje - tłumaczy aktor. - Te dwa światy przenikają się, dzięki czemu grając Kubę mogłem odwoływać się do własnych doświadczeń - dodaje.

Jak Kamil Nożyński reaguje na porównania do Daniela Craiga? Jak wyglądały jego pierwsze dni na planie zdjęciowym? Dlaczego nigdy nie grał "na sucho"? O tym m.in. w materiale Beaty Kwiatkowskiej.

***

Tytuł audycji: Hrapkowidz

Prowadzi: Błażej Hrapkowicz

Data emisji: 28.10.2018

Godzina emisji: 14.40

kul/ac

Czytaj także

Gierszał o "Pomiędzy słowami": tu nic nie jest wprost

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2017 10:35
Film "Pomiędzy słowami", najnowsze dzieło Urszuli Antoniak, swoją premierę miał na festiwalu w Toronto. W roli głównej zobaczymy Jakuba Gierszała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gabriela Muskała o roli w "7 uczuć": to słodko-gorzka opowieść o dzieciństwie

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2018 14:36
- To była niesamowita przygoda i jedno z piękniejszych zawodowych spotkań - mówiła Gabriela Muskała, która wcieliła się w jedną z ról w najnowszym filmie Marka Koterskiego "7 uczuć".
rozwiń zwiń