X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Światowe Dni Młodzieży. Magis znaczy więcej

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 11:40
Lipcowe spotkanie z papieżem Franciszkiem będzie poprzedzał 10-dniowy Program Magis. - To słowo pochodzące z łaciny znaczy "więcej", "bardziej" - tłumaczy współorganizator Jakub Pruś.
Audio
  • Ks. Paweł Kowalski, Jakub Pruś i Dorota Dyda o Programie Magis poprzedzającym Światowe Dni Młodzieży (Czwórka/Kierunek Kraków)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay (Domena publiczna)

Program Magis ma przygotować młodych ludzi na Światowe Dni Młodzieży i pozwolić im na głębsze przeżywanie tego wydarzenia.

- Wszystko zaczyna się w Łodzi, zjedzie się tam ok. 2 tys. ludzi z całego świata. Do Łodzi przyjeżdża też ojciec generał jezuitów z Rzymu, który wysyła nas wszystkich na misje. Te 2 tys. osób dzielimy na grupki 20-osobowe i ludzie wymieszani językowo oraz kulturowo jadą w Polskę, na Litwę, Słowację, do Czech. Tam podejmują jakiś typ pracy przez tydzień - wyjaśnia ks. Paweł Kowalski.

Z audycji dowiecie się, co dokładnie młodzi ludzie będą robić na misjach i czym są ignacjańskie eksperymenty, które będą przeprowadzać. Częścią Programu Magis będą także pielgrzymki piesze, kajakowe i konne.

***

Tytuł audycji: Kierunek - Kraków

Prowadzi: Agnieszka Kozłowska-Łysko

Goście: ks. Paweł Kowalski (jezuita), Jakub Pruś i Dorota Dyda (koordynatorzy wolontariatu Programu Magis)

Data emisji: 8.02.2016

Godzina emisji: 7.00

mg/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czesi tłumnie odwiedzą Światowe Dni Młodzieży?

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2016 14:12
Światowe Dni Młodzieży to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu spotkań religijnych w Polsce w 2016 roku. Polacy, odwiedzający wówczas Kraków, korzystając z okazji, przedłużają sobie wakacje, by udać się na wycieczkę do Czech. A ilu Czechów odwiedzi nasz kraj?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Jak się modlić i kochać innych?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2016 13:45
Za pół roku do Polski przyjadą młodzi z całego świata, by w Krakowie spotkać się z papieżem Franciszkiem. Już teraz katolicy przygotowują się do tego wydarzenia, uczestnicząc w rekolekcjach w Łagiewnikach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Co nas czeka w Krakowie?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016 15:18
Światowe Dni Młodzieży to wydarzenie, które już w lipcu tego roku w Krakowie zgromadzi młodych ludzi z całego świata. Na razie udział deklaruje blisko 2,5 mln. pielgrzymów ze 110 krajów.
rozwiń zwiń