X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ŚDM. Dni w Diecezjach to szansa na poznanie Polski

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2016 11:36
Na tegoroczne Światowe Dni Młodzieży do Krakowa przybędą katolicy z całego świata. Organizatorzy przygotowali dla nich propozycję, dzięki której lepiej poznają nasz kraj.
Audio
  • Organizatrorzy oraz wolontariusze Światowych Dni Młodzieży o idei i przebiegu Dni w Diecezjach (Kierunek Kraków/Czwórka)
Wolontariusze na terenie pod Campus Misericordiae w Brzegach pod Wieliczką. Kampus powstaje na Światowe Dni Młodzieży 2016
Wolontariusze na terenie pod Campus Misericordiae w Brzegach pod Wieliczką. Kampus powstaje na Światowe Dni Młodzieży 2016Foto: PAP/Jacek Bednarczyk

W tygodniu poprzedzającym Światowe Dni Młodzieży, dni 20-25 lipca uczestnicy ŚDM spędzą we wszystkich polskich diecezjach. - Dotrą do nas goście z naprawdę odległych kierunków. Jeżeli ktoś wybiera się na spotkanie z Ojcem Świętym, to trochę bez sensu, żeby pojechał tylko na kilka dni do Krakowa, ponieważ jedną z idei jest też poznanie kraju - mówią goście Czwórki.

Podczas Dni w Diecezjach pielgrzymi będą mieszkali u polskich rodzin. Z audycji dowiecie się, jakie wydarzenia religijne, sportowe i kulturalne przygotowują diecezje z tej okazji oraz jak zostać wolontariuszem w swojej diecezji.

Goście odnieśli się także do potencjalnego zagrożenia terrorystycznego związanego ze Światowymi Dniami Młodzieży.

***

Tytuł audycji: Kierunek Kraków

Prowadzi: Agnieszka Kozłowska-Łysko

Goście: Dorota Abdelmoula (rzeczniczka prasowa Światowych Dni Młodzieży), Sylwia Onieszczuk (Diecezjalne Centrum ŚDM), Małgorzata Wojtunik i Łukasz Luśnia (wolontariusze) oraz Marta Kukowska (Centrum Myśli Jana Pawła II)

Data emisji: 3.04.2015

Godzina emisji: 7.00

mg/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Jak się modlić i kochać innych?

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2016 13:45
Za pół roku do Polski przyjadą młodzi z całego świata, by w Krakowie spotkać się z papieżem Franciszkiem. Już teraz katolicy przygotowują się do tego wydarzenia, uczestnicząc w rekolekcjach w Łagiewnikach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Magis znaczy więcej

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2016 11:40
Lipcowe spotkanie z papieżem Franciszkiem będzie poprzedzał 10-dniowy Program Magis. - To słowo pochodzące z łaciny znaczy "więcej", "bardziej" - tłumaczy współorganizator Jakub Pruś.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe Dni Młodzieży. Dlaczego właśnie w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2016 11:50
1050 lat temu miejsce miał chrzest Polski. Czy to właśnie dlatego w tym roku do Polski przyjeżdża papież Franciszek?
rozwiń zwiń