Diego Cichy Don: mój krążek ma wciśnięte "piekło"

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2017 16:05
- Mothashipp, producent "Nowej Nadziei", ma na swoim panelu produkcyjnym przycisk "piekło", który przy nagrywaniu płyty był ciągle wciśnięty. Potem musiał go wymienić - żartuje Diego Cichy Don, którego nowa płyta ujrzała światło dzienne w kwietniu 2017 rok.
Audio
  • Diego Cichy Don o krążku "Nowa Nadzieja" (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Diego Cichy Don
Diego Cichy DonFoto: materiały promocyjne
Sprawdź też:
Diego_Cichy_Don_DSC_0300v2 1200x660.jpg
Płyta tygodnia. Diego Cichy Don "Nowa Nadzieja"

"Nowa Nadzieja", Czwórkowa Płyta tygodnia, to osiem kawałków i jeden remiks i, jak przekonuje prowadzący "Muzyczny Lunch" Marcin "Duże Pe" Matuszewski, nie ma tu chwili na oddech, jest ciągły galop do przodu z paroma miejscami na utwory romantyczne. - Nie lubię, gdy w moim materiale jest choć jeden dźwięk, do którego nie jestem przekonany. Zdecydowanie wolę mieć osiem lub dziewięć dopieszczonych utworów, niż dodawać puste numery - mówi w Czwórce Diego Cichy Don.

Jego nowy krążek narodził się z fascynacji najświeższymi trendami w muzyce jamajskiej - dancehall, raggamuffin i tropical bass - a wyprodukował go Mothashipp, znany ze współpracy z Pablopavo, Mariką, Vavamuffin. - Do tego swój remiks dołożył superproducent P.A.F.F. - chwali się Diego Cichy Don. Jak brzmi "Nowa Nadzieja" oraz jakie artysta ma plany na najbliższą przyszłość - o tym przekonacie się, słuchając nagrania audycji.

Posłuchaj też:
Vavamuffin 1200x660.JPG
Od Ujścia do Źródła vol. 3 - koncert Vavamuffin

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Marcin "Duże Pe" Matuszewski

Gość: Diego Cichy Don (artysta, muzyk i "nawijacz")

Data emisji: 21.08.2017

Godzina emisji: 13.08

jsz/bch

Czytaj także

Regałowisko. Święto muzyki reggae w Bielawie

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2017 14:20
Regałowisko Bielawa Reggae Festiwal to jeden z największych festiwali muzyki reggae w Polsce. Odbywa się nieprzerwanie od 1999 roku, co daje mu status najstarszego plenerowego festiwalu reggae w naszym kraju. - Nasz festiwal odbywa się w otoczeniu Sudetów i Gór Sowich. Jest też jezioro, na którym bardzo dużo się dzieje - mówi w Czwórce organizator Regałowiska Rafał Smoliński. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od Ujścia do Źródła vol. 3 - koncert Vavamuffin

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2017 11:30
Formacja Vavamuffin zagrała 14 sierpnia w Krakowie nad Wisłą na wielki finał plenerowych audycji Czwórki pod hasłem "Od Ujścia do Źródła". Wszystko po to, aby uczcić Rok Rzeki Wisły.
rozwiń zwiń