Spajku/Dziunek i ich nowy krążek

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2020 13:32
- "Za świeży skład" jest naszym najlepszym albumem. Jest tam opisany rytuał przejścia od młokosa do człowieka, który wchodzi w dorosłość - mówi Dziunek o nowym krążku. - Tej płyty trzeba posłuchać od deski do deski, bo zdecydowanie jesteśmy zwolennikami robienia albumów, które mówią całością za siebie i tam to wybrzmiewa.
SpajkuDziuniek
Spajku/DziuniekFoto: materiały promocyjne
1200_Luxtorpeda_shutterstock.jpg
Luxtorpeda z płytą Anno Domini MMXX - to dla nas dobry rok

Nowa płyta formacji została wydana pod patronatem Czwórki i wyróżniona w konkursie Będzie Głośno! Została również doceniona nagrodą Stowarzyszenia Autorów ZAIKS w kategorii "Najlepsze teksty".

Posłuchaj

10:20 _PR4_AA_muz_lunch_all_ 2020_11_06.mp3 Rozmawiamy o płycie "Za świeży skład", która została wydana pod patronatem Czwórki (Muzyczny Lunch/Czwórka)

- To świetna sprawa i uważam, że nagroda jest całkiem należycie przyznana, bo Spajku to naprawdę dobry tekściarz - mówi gość audycji.

Zobacz także>>> Za świeży sklad - Spajku/Dziunek


Źr. YouTube/Spajku/Dziunek - Koniec w line-upie /Singiel promujący album "Za świeży skład"

Na nowym krążku słychać wiele wpływów muzycznych.

- Jest to inspiracja Golden Erą, jeżeli chodzi o beaty, mamy dużo inspiracji okołohiphopowych, również w naszych działaniach przebija się dużo jazzu - opowiada Dziunek. - Jako producent, szukam czegoś ponad. Lata 90. są dla nas rdzeniem, ale czerpiemy inspirację również z innych gatunków muzycznych.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Numer Raz

Goście: Spajku/Dziunek

Data emisji: 06.11.2020

Godzina emisji: 13.31

aw

Czytaj także

Dub Pistols z nowym krążkiem "Addict". "Muzyka z pozytywną energią"

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 22:01
Światło dzienne właśnie ujrzał kolejny album od Dub Pistols, zatytułowany "Addict". Na krążku znajdziemy jedenaście kawałków, pełnych pozytywnych emocji. Ale nie tylko. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lordofon z debiutancką płytą "Koło"

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2020 19:09
"Jeżeli znudził ci się rap, znudziły ci się konwencje, znudziło ci się gadanie non stop o tym samym to sprawdź "Koło" i nie zawiedziesz się" - tak do wysłuchania swojego krążka zaprasza na antenie Czwórki zespół Lordofon.
rozwiń zwiń