Zaprojektuj swojego pluszaka

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2014 13:20
Pluszaki, zabawki, którymi bawią się niemal wszystkie dzieci - teraz, dzięki pewnej nietypowej firmie, najmłodsi mogą zaprojektować własne.
Audio
  • Kasia i Łukasz Stańczak właściciele strony plushers.com o projektowaniu pluszaków (Czwórka/Na bogato)
Pluszaki, ukochane zabawki dzieci
Pluszaki, ukochane zabawki dzieciFoto: Glow Images/East News

Ukochany miś, zając, krówka i wszystko z cudownego, ale wytartego już pluszu. Kto z nas nie skrywa w zakamarkach swojej szafy tej szczególnej pamiątki sprzed lat, bez której zasypianie w dzieciństwie nie było możliwe?

Kasia i Łukasz Stańczak, wiedząc jak te mięciutkie, "przytulaśnie" przedmioty są ważne dla najmłodszych, postanowili dać im szansę posiadania wymarzonej zabawki. Takiej, którą mogą sobie sami zaprojektować. - Ich stworzenie jest bardzo proste. Wystarczy wejść na naszą stronę, tam znajduje się przycisk, który kieruje do kreatora zabawek - mówiła współwłaścicielka firmy, produkującej pluszaki.

Jaj mąż zapewnia, że przesłane projekty, dzięki maszynie do szycia i kolorowym materiałom "ożywają", by służyć naszym milusińskim. - Na podstawie kształtu tworzymy zabawkę odwzorowując wszystkie jej elementy - zaznaczył.

***

Tytuł audycji: Na bogato

Prowadzi: Aleksandra Jasińska

Gość: Kasia i Łukasz Stańczak właściciele strony plushers.com

Data emisji: 23.12.2014
Godzina emisji: 19.00

(pkur)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Plac zasilany zabawą?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2013 11:27
To możliwe! Grupa specjalistów i studentów chce stworzyć w Łodzi miejsce do zabawy zasilane w pełni energią odnawialną. Po więcej informacji zapraszamy do poniedziałkowego "Poranka OnLine".
rozwiń zwiń

Czytaj także

W "Bajce" zabawki dają świadectwo historii

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2014 12:30
Muzeum w Krynicy-Zdrój to prawdziwa bajka! Magiczne miejsce, w którym dzieci z radością i zdumieniem odkrywają zabawki swoich rodziców i dziadków, a dorośli z uśmiechem przenoszą się w świat zapomnianych dziecięcych fantazji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmienia się kanon piękna. Koniec ery Barbie?

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2014 17:29
Znów, po latach, stawiamy na naturalność. Na rynkach pojawiają się lalki inne niż wszystkie - o proporcjach zwyczajnych nastolatek.
rozwiń zwiń