Paulina Holtz i jej nowa pasja - kettlebells

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2014 10:55
W poniedziałkowej audycji "Rozbiegani" aktorka Paulina Holtz opowie o swoim nowym sportowym hobby - ćwiczeniu ze specjalnymi hantlami. Zaprosimy was także - jak co tydzień - na trening z Kariną Terzoni i Tomkiem Romanowskim.
Paulina Holtz
Paulina HoltzFoto: PAP/ Marek Gorczyński

W poniedziałkowy wieczór w Czwórce aktorka Paulina Holtz, opowie o swojej nowej sportowej miłości, czyli o ketlach. Rodzaj ćwiczeń z tymi specjalnie przygotowanymi odważnikami do ćwiczeń, zwany "kettlebells", to rodzaj treningu funkcjonalnego - poprawia ruchomość stawów, angażuje całe ciało, a przy tym buduje siłę i wytrzymałość.

W audycji zaprosimy was także na spotkanie z Sebastianem Ogórkiem, dziennikarzem sportowym, który opowie o Kenijczykach, startujących w polskich maratonach i zawodach dla biegaczy-amatorów. Choć w swoim kraju wcale nie byli najlepsi, ze swoimi umiejętnościami sportowymi zaczynają stanowić poważną konkurencję dla naszych rodaków.

Zobacz także: Trening z Kariną Terzoni i Tomkiem Romanowskim <<<

Będziecie także mogli, jak co tydzień, ćwiczyć wraz z naszą dziennikarką Kariną Terzoni, a także trenerem Tomkiem Romanowskim. Zobaczcie, co będzie się działo:

Na audycję "Rozbiegani" zapraszamy w poniedziałek, 20 października, od godz. 18.00 do 19.00.

(kd, ac)

Czytaj także

Jesienią nie rezygnuj z aktywności fizycznej

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2014 12:00
Choć wciąż jeszcze dopisuje pogoda, niebawem nastanie jesienna aura. Czy to oznacza, że na pół roku, aż do wiosny, możemy "odpuścić sobie” dbanie o kondycję? W żadnym wypadku! - Jeśli pogoda się zmienia, warto po prostu cieplej się ubrać i można spokojnie wyjść na przykład na rower - przekonuje Suza Joanna Bucior.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak skutecznie dbać o formę? Obejrzyj film i trenuj z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 17:55
W poniedziałkowe wieczory w audycji "Rozbiegani" dziennikarka Czwórki Karina Terzoni zachęca do wspólnego trenowania. Tylko u nas trener i dietetyk Tomek Romanowski prezentuje specjalnie opracowane ćwiczenia. Wystarczy obejrzeć film i zrobić pierwszy krok.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spartanie. Jak pomagać innym, biegając w zbroi?

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 08:35
Już w najbliższy poniedziałek w audycji "Rozbiegani" pojawią się Spartanie, czyli grupa biegaczy, którzy postanowili przy okazji uprawiania swojej pasji pomagać innym.
rozwiń zwiń