Alan Andersz i jego nowa pasja - crossfit

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2015 15:45
Aktor i tancerz znany jest m.in. z roli Pawła w serialu "Na Wspólnej" oraz z tego, że sędziuje w jednym z telewizyjnych talent shows. Ale to nie jedyne jego pasje.
Audio
  • Alan Andersz i jego sportowa pasja (Rozbiegani/Czwórka)
Alan Andersz jest niezwykle wszechstronny: jest aktorem, tancerzem, a do tego miłośnikiem sportu
Alan Andersz jest niezwykle wszechstronny: jest aktorem, tancerzem, a do tego miłośnikiem sportuFoto: PAP/Stach Leszczyński

Niedawno Alan zdobył uprawnienia trenerskie w crossficie i już prowadzi swoje pierwsze treningi. W planach ma stworzenie własnego klubu, w którym będzie oferował zajęcia na najwyższym poziomie.

- Mamy teraz wysyp trenerów personalnych i nie mówię tu tylko o crossficie. Sam widziałem na siłowni, jak robią krzywdę ludziom. Jestem tak wychowany, że nie wcinam się innym w robotę i nie chcę podważać ich autorytetu, chyba że widzę, że jest absolutna tragedia. Wtedy muszę zwrócić uwagę - mówi gość "Rozbieganych".

Alan wyjaśnia też, po czym poznać dobry klub i zdradza, jak wygląda "crossfitowa matura", czyli egzamin trenerski pierwszego stopnia

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Alan Andersz (aktor, tancerz, trener crossfitu)

Data emisji: 14.11.2015

Godzina emisji: 12.00

mg/gs

Czytaj także

Kuchnia biegacza według Ani Małek

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2015 15:00
Anna Małek po wygranej walce z nowotworem zmieniła swoją dietę i zaczęła uprawiać sport. Dziś prowadzi popularny blog "Kuchnia biegacza".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Adam Kszczot: sportowiec powinien być trochę egoistą

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 10:00
- Sport profesjonalny wymaga od człowieka egoizmu. Ale oczywiście tylko w pewnym zakresie - mówił Adam Kszczot w rozmowie z Kariną Terzoni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna i Katarzyna Karpa - biegająca mama i córka

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2015 14:30
"Dziewczyny, na start!" - to tytuł książki, którą napisały wspólnie mama Anna i córka Katarzyna. Jak twierdzą, ich biegowa pasja wynika z tego, że od zawsze są ze sobą bardzo zżyte.
rozwiń zwiń