Krzysztof Wieszczek: pomagam, biegając

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2016 14:39
Aktor Krzysztof Wieszczek opowiedział w Czwórce o swojej pasji - bieganiu. Dzięki niej zaangażował się w działanie na rzecz Komitetu Ochrony Praw Dziecka.
Audio
  • Aktor Krzysztof Wieszczek opowiada o planowanych startach w zawodach i przygotowaniu do nich (Rozbiegani/Czwórka)
Krzysztof Wieszczek
Krzysztof Wieszczek Foto: Mat. prasowe

W maju aktor planuje wystartować w zawodach XII Ekiden - Maraton Sztafet. To bieg, w którym – wraz ze swoją drużyną - można pomóc jednej z trzech organizacji. – Będę biegł w grupie Komitetu Ochrony Praw Dziecka, jednego z najstarszych stowarzyszeń w Polsce, które od ponad 30 lat działa na rzecz najmłodszych – opowiadał w Czwórce Wieszczek. Tłumaczył, jak każdy, kto zechce wystartować w tych zawodach, może pomagać potrzebującym, ale zdradził także szczegóły kolejnych swoich startów.

W tym roku bowiem postawił przed sobą jeszcze jedno wyjątkowe wyzwanie: wyścig Iron Man, który odbędzie się w sierpniu. W rozmowie z Kariną Terzoni opowiadał, jak przygotowuje się do tego i do innych startów, które go czekają.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Krzysztof Wieszczek (aktor filmowy, serialowy i teatralny, a także biegacz)

Data emisji: 2.04.2016

Godzina emisji: 11.00

kd/jp

Czytaj także

Kettlebells. Trening, który działa cuda?

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2016 18:00
Treningi z kettlami dają siłę, poprawiają kondycję. - Większość osób, które przychodzą na zajęcia, to kobiety - mówi Emil Stanisławski, trener.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Trening mentalny. "Otwartość gwarantuje sukces"

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2016 13:00
- Słuchanie innych ludzi to pierwszy krok do tego, żeby zmienić swoje życie - mówi trener Edward Edi Domański. - Ważny jest też odpowiedni moment.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Street workout. Miasto jako fitness club

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2016 14:00
- W treningu chodzi o to, żeby się nie popsuć, tylko być zdrowym. A kalistenika jest pre-rehabilitacyjna i nie obciąża stawów - przekonują trenerzy z Ghetto Workout Poland.
rozwiń zwiń