Thriller na żywo? Zagraj w "Room escape"

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 08:00
Myślałeś kiedyś, jak by to było, zostać bohaterem filmu "The Cube" czy "Piła"? Możesz to sprawdzić w grze terenowej "Room escape".
Audio
  • Anna Wróblewska i Rafał Wiśniewski o grze "Room escape" (Czwórka/Się mówi)
Thriller na żywo? Zagraj w Room escape
Foto: Glow Images/East News

Walczący o przetrwanie bohaterowie filmu "The Cube", musieli przechodzić przez sześcienne pomieszczenia. By otwierać kolejne drzwi, rozwiązywali zadania matematyczne. "Roome escape" oddaje klimat tego filmu. - Zamykamy grupę osób w pokoju. Mają godzinę na rozwiązanie zagadek logicznych - opowiadała o grze Anna Wróblewska, współzałożycielka projektu.

- Zadania bazują na matematyce, symbolach czy fizycznej aktywności - dodaje pomysłodawca Rafał Wiśniewski. Rządni wrażeń "uciekinierzy" mogą sprawdzić swoje siły m.in. w specjalnym labolatorium, a także w pokoju przygód, gdzie czekają wyzwania w klimacie Indiany Johnsa - Jest też piwnica w stylu "Piły" - zachęcała Wróblewska.

Gdzie można zagrać w "Room escape"? Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.

***
Tytuł audycji: Się mówi
Prowadził: Piotr Firan
Goście: Anna Wróblewska i Rafał Wiśniewski, właściciele warszawskiego "Room escape"
Data emisji: 14.11.2014
Godzina emisji: 14.00

(pkur/kul/kd)

Czytaj także

Barakowóz pełen zabaw dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2014 17:10
W parku Picassa na warszawskiej Białołece stoi drewniany barakowóz. Wokół niego kręci się zawsze sporo osób w każdym wieku. Dzieci z zaangażowaniem grają w zabawy podwórkowe i uprawiają sporty zapominając o grach komputerowych. Nad wszystkim czuwa trójka młodych animatorów z dzielnicowego Ośrodka Kultury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zostań archeologiem. Zagraj w "Faras"

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2014 09:30
Marzyłeś kiedyś o archeologii? Ta gra jest dla ciebie! "Faras" to niezwykła podróż do serca Afryki pod czujnym okiem profesora Kazimierza Michałowskiego, który nadzoruje wykopaliska.
rozwiń zwiń