X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Białołęka

Jan Garbarek na 20. urodzinach Białołęckiego Ośrodka Kultury

20 lat kultury globalnej w przestrzeni lokalnej na Białołęce w Warszawie, w myśl hasła: „myśl globalnie, działaj lokalnie”. Białołęckiemu Ośrodkowi Kultury można pozazdrościć niestandardowych działań artystycznych: realizowane projekty to m.in. zagłębia teatralne i wieczory jazzowe. O obchodach jubileuszu BOK mówił w audycji Rozmowa Kulturalna Michał Jóźwiak, kierownik Działu Wydarzeń Kulturalnych BOK.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Białołęka Warszawa Wojtek Mazolewski

"Białołęka jako Nowa Ziemia Obiecana"

Dużo zieleni, dostępność przestrzeni i mieszkania w przystępnych cenach. Spora odległość od centrum Warszawy, korki oraz brak niezbędnej infrastruktury. Oto dwie strony Białołęki, dzielnicy, która w ostatnich latach przeżywa dynamiczny rozwój. A co myślą o niej sami mieszkańcy? Jakie stereotypy krążą wokół tego obszaru stolicy? Mówiły o tym w Polskim Radiu 24 współautorki raportu.
Zobacz więcej na temat:  Białołęka Warszawa

"O 5:00 zadzwonili do drzwi. Nie ukrywali, że są uzbrojeni"

– O 5 rano zadzwonili do drzwi, wylegitymowali się, że są z milicji. Nie wiedziałem, że jest stan wojenny. Poprosili, żebym udał się z nimi w celu złożenia wyjaśnień. Pomyślałem, że nie warto odmawiać, bo nie ukrywali, że są uzbrojeni – tak noc z 12 na 13 grudnia ’81 wspomina Jarosław Maciej Goliszewski, fotoreporter stanu wojennego i Solidarności.
Zobacz więcej na temat:  stan wojenny historia Polski internowani Białołęka HISTORIA